Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Eldogadják az ESTA-t?

Eldogadják az ESTA-t?

Figyelt kérdés

Megigenyeltem de nem kaptam email cimemre semmit. Viszont a honlapot ellenoriztem. Es megadtak az engedelyt .

Viszont magyarul van irva igy elfogadjak a vámnál??

Es nyomtassam ki vagy?


Koszi előre is!



2017. jún. 10. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Van az esta oldalnak egy gyik része. Azon belül megtalálod a kérdésedre a választ. Segítek. When will I hear back if I'm approved?
2017. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem kapsz emailt! a hivatalos oldalon rögtön megkapod a választ, utána pedig tudod ellenőrizni szintén a hivatalos oldalon.
2017. jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De magyar az egesz. Az nem lesz akadaly a vamosnak anerikaban
2017. jún. 10. 15:50
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nem vetted volna észre, többnyelvű az egész, át tudod állítani! de nem kell, benne vagy a rendszerben a neved, útlevélszámod alapján.
2017. jún. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gigi14 válasza:

Szia !

Van az oldalon azt hiszem jobb oldalt amin megtudod változtatni a nyelvet ...

Mikor megnyitón az engedély felületet akkor keresd meg azt az opciót és fordítsd le ...

Én is ezt csinaltam ...

Kint nem fognak tudni mit kezdeni a magyar szöveggel ...

Jó utazást :)

2017. jún. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gigi14 válasza:

Az igaz ,h az utlevelszamod meg minden bekerül a rendszerbe de jobb elkerülni a felesleges kérdezősködést stb...

Én mindent angolul mutattam meg ...A szállásfoglalás a "nyaralási" menetrendet ...

Egy szót nem szóltak hozzánk !

2017. jún. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi . kinyomtatom angolul is akkor . ! :)
2017. jún. 14. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!