Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Amerikából kitiltás túltartózk...

Amerikából kitiltás túltartózkodás miatt?!

Figyelt kérdés

Nos az lenne a fontos kérdésem, hogy lehet valakit mocskos módon hazavágni?

Kinek kell bejelenti ,mik a következményei... Csak olyan írjon aki valóban tudja ezeket a dolgokat, negatív hozzászólás nem érdekel..Mindennek oka van .



2017. jan. 18. 23:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkoznak az irigy bejelentésekkel.
2017. jan. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nèvtelen bejelentèssel semmire nem mèsz. Ha nem bűnöző az illető, nem fogjàk keresgetni hogy aztàn ki tudjàk utasìtani. Van èpp elèg ügyük enélkül is.
2017. jan. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem a bevándorlási hivatal foglalkozna vele, ha jelentenéd.
2017. jan. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, miert szeretned feljelenteni az illetot? Mivel bizonyitanad, hogy tultartozkodott es most illegalis? Es miert van utadban ez az ember, akit fel szeretnel jelenteni? Artott neked valamiben? Vagy csak savanyu a szolo? Vagy csak siman magyar vagy...?

Egyebkent, kulonleges indok nelkul nem foglalkoznak ilyen jellegu feljelentessel. Meg akkor sem, ha konkretan bejelented, hogy illegalisan dolgozik es nem fizet adot, akkor sem. Ha azt hazudod rola, hogy terrorista, akkor is eloszor megfigyelik - o meg illegaliskent is lecsukat es karteritest fizettet veled ragalmazasert.

Ha megindokolod, hogy miert akarsz artani es miert akarod feljelenteni, akkor megirom, hogy mukodik a dolog.

2017. jan. 19. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Mindent el lehet intézni csak akarat kérdése.. a legtöbb ember fél az ismeretlen dolgoktól ezért inkább meg se próbálja.

Nyomós okom van rá hogy haza vágjam

Aki nekem többszörösen ártott és tönkre tett mindenféle formában,az nemfogja megúszni hogy kint veri a f*azt, míg akinek tönkretette az életét gyógyszereken él

A buta ember bosszút áll az intelligens figyelembe se veszi.

Jelenleg buta ember vagyok de nyomós okom van mindenre... Ha nem így lenne nem érdekeln ez az egész.

2017. jan. 19. 06:15
 6/14 A kérdező kommentje:

Az illető elég erősen fuvezik és herbalozik, a társa szintúgy.

Évek kérdése hogy saját magukat sodorják Bajba

De nekem elfogyott a türelmem.

2017. jan. 19. 06:19
 7/14 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni,hogy ezzel az én jövőmet is kockáztatom,mivel kint dolgoztam nyáron, hazajöttem, és nemsokára újra lesz munka..

De ha sikerrel járok akkor felejtős lesz.

2017. jan. 19. 06:30
 8/14 anonim ***** válasza:
A Bevándorlási Hivatal csak akkor foglalkozik a feljelentéssel, ha befizetsz 5.000.- dollárt.
2017. jan. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Jelentheted az ICE-nak, ha ismered az illető cìmèt, nevèt. De ha nem körözött bűnöző, akkor emberhiàny miatt kevès esèly van rà, hogy 1 ember miatt kimennek. Van èppen elèg bajuk a sok illegàlis latinóval, akik jelentős rèsze bűnöző. Őket hajkuràsszaķ inkàbb. 10-14 milliò illegàlis èl itt, szóval nem a te jelentgetèsed èlvez prioritàst, hidd el.
2017. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Telefonszám: 1-866-DHS-2ICE (347-2423). Ha felveszik.

"They will need to know names, locations (either work place or residence) and any other specific information you can provide"

2017. jan. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!