Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan juthat valaki munka...

Hogyan juthat valaki munka vízumhoz?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet munkavízumot intézni annak aki külföldön szeretne munkát vállalni? Kihez kell fordulni érte? Hogyan lehet igényelni? Ki igényelhet egyáltalán? Mik a feltételek, kritiériumok? Mi a teendő? És mennyi idő mire kaphat valaki?

2017. jún. 13. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hahó, melyik ország? Az EU-n belül nem kell, máshová nehéz, harmadik helyre meg egyenesen lehetetlen.
2017. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, ezért kérdeztem mert nem az EU-n belül gondolkodom. Australiát céloznám meg, vagy Kanadát, az Egyesült Államok (esetleg, bár abban kevésbé gondolkodom.) Mi a "harmadik hely"?
2017. jún. 13. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:

A felsorolt 3 orszagban a munkaadonak kell inteznie mindent (tehat mar allasodnak kell lenni, amikor folyamodsz a vizumert!). Ausztralia es Kanada pontrendszerrel is 'buntet', azaz mondjuk segedmunkaskent biztosan nem vandorolhatsz be, arra van nekik is sajat munkaerejuk. Az angoltudasod (foleg Ausztraliaba) letfontossagu, a 'Rigo utcai' vagy muegyetemi nyelvvizsgaval konkretan kitorolheted.


Oszinten szolva ha ezeket a kerdeseket itt kell feltenned, biztosan nem vagy felkeszulve ra, hogy nekiindulj.

2017. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát azt nem is állítottam hogy fel vagyok készülve. ;-)


Ezek a nyelvvizsgák itthon sem a jéghegy csúcsai. Viszont IELTS vizsga az már jó vagy az kell nem?

2017. jún. 13. 22:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha jo az angolod, akkor ezt hasznosnak fogod talalni:


[link]


[link]


[link]

2017. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
80% köszönöm, jól fog jönni!
2017. jún. 13. 22:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha keresel az oldalon nagyon sok ilyen kerdest fogsz talalni megvalaszolva
2017. jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!