Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Francia idegenlégióval-és...

Kálvin Tamás kérdése:

Francia idegenlégióval-és utazásal kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Ha én elakarok jutni oda,mennyi pénzt vigyek magammal?Mennyibe kerül a repűlőjegy párizsba? meg ha úgyvan vissza is,mert ha nem venének fel haza kell jöjek valamiből? Mennyi a maximum meg engedett csomag amit felvihetek? És hogy ott hogy tudok eljutni a toborzó irodába?Ez az egész utazásos dolog,hogy működik még sose utaztam külföldre repülővel,ezért nem tudom ezeket a dolgokaz,létszives normális emberek irjanak akik segítőkészek!

2017. jún. 16. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Keresel egy repülőjegyekkel foglalkozó oldalt (skyscanner, pelikan stb), a keresőbe beírod a kiválasztott dátumot, és az oldal elfogja neked magyarázni mit kapsz a pénzedért cserébe, mennyit vihetsz fel, ha esetleg nem tetszik a megengedett csomag mennyiség, akkor bármikor hozzáadhatsz többet, persze ezért is fizetni kell.

Eljutni a toborzó irodába pedig..elkezded tanulmányozni a térképet :)

Legyél talpraesettebb..

2017. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A keresők használatakor fontos lesz, hogy Párizsnak több repülőtere van, ha beírod hogy PAR, akkor mindegyikre keresni fog. Persze minden repülőtérről másképp jutsz el abba az irodába, de erre gyorsan rá fogsz majd jönni. Mint arra is, hogy Párizs nem egy putri taplófalván, hanem egy óriási nagy város.

Az nyugtasson meg, hogy ha ott leszel és fölvesznek, az életben nem kell többet gondolkodnod!

2017. jún. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és ideális pénznek mennyit vigyek ebbe bele értem azt is hogy ha elkuldenek haza kell jönnöm?
2017. jún. 17. 08:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Előbb legyél nagykorú...
2017. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lassan 18 vagyok nem.hiába kérdezem de nem tudom most ez hogy jön ide, én csak szeretnék tudni pár dolgot hogy tisztába legyek vele azért érdekel összesen mennyi pénzt vigyek
2017. jún. 18. 07:55
 6/6 anonim válasza:
Ott vagy már?
2021. nov. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!