Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nagyon nincs kedvem elmenni...

Timizza34 kérdése:

Nagyon nincs kedvem elmenni nyaralni édesanyámékkal, segíteni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Július végén mennénk Horvátországba édesanyámmal, és az egyik kollegajaval+a családjával. 15 éves vagyok, és azért nem akarok velük menni, mert nem vagyok kíváncsi arra a családra, a férfi tagjával volt már konfliktusunk is. Hiába mondom anyunak hogy nem akarok menni, már akkor mondtam, hogy nincs kedvem, amikor elkezdtek szállásokat nézegetni, de egyszerűen nem érti meg. Tudom hogy páran fikázni fogtok, hogy más még a balatonig se jut el, én meg ezt is elutasítom, és azoknak mondom, hogy én ezzel teljesen tisztába vagyok, de azért meg minek menjek el hogy flegmázzak, meg ne csináljak semmit? Ugyan ezt itthon is megtudom csinálni. Ha valaki olyasmi korú mint én, és túl élt már ilyet, azt nagyon szépen megkérem, hogy segítsen ha tud. Előre is köszönöm:)
2017. jún. 20. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
15 évesen túl sokat nem tudsz tenni. Bár nem igazán értem, ha volt konfliktus anyukád miért erőlteti ezt a közös nyaralást. El kell menned, ha ő nem engedi, hogy otthon maradj. A legtöbb amit tehetsz, hogy megpróbálod élvezni a nyaralást, tudod ha már úszkálni kell a szarban, legalább csukott szájjal tedd. :D
2017. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyaralni JÓ.

Nyaralni egy élmény épp úgy, mint maga az élet. A lényeg, hogy tanuld meg a hétköznapjaidat tartalommal megtölteni. Tanuld meg megélni a dolgaidat, és ne a kifogást keresd.


Fontos, hogy felejtsd el azt a hozzáállást, amikor pelenkás bekakilós hisztis gyerek voltál és kedvedre csináltál magad alá a pelusba. Kezdesz felnőni, és ez azzal is jár, hogy nem vered magadat földhöz ha valami nem tetszik, sőt, igazodsz másokhoz. Ez minden emberi kapcsolat alapja egyébként.

Rengeteg konfliktusod lesz még, hiszen kamasz vagy. Előtted az élet. Előtted még rengeteg ennél sokkal nehezebb probléma.

Fel a fejjel.

2017. jún. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld a másik oldalát nézni, eljutsz egy szép helyre. Nem muszáj beszélgetned velük, úszol, napozol, olvasol és élvezed a tájat.
2017. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!