Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt szoktatok...

Mennyi idő alatt szoktatok hozzá a motorozáshoz?

Figyelt kérdés
Nem ültem még motoron és úgy néz ki, nyaralni motorral mennénk. Nem tudom, belevágjak-e tapasztalat nélkül

2017. jún. 22. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Utasként? Nem kell azon semmit szokni... Inkább kényelmes motor kell. A motor nem olyan mint az autó, nem lehet vele napi ezer kilómétereket menni...

Vezetőként nem mehetsz, ha nincs rá jogsid.

2017. jún. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2 pasim is volt a multban akikkel motorozni jartunk. Az egyiknek egy nagy BMW-je volt amin hatul volt ilyen doboz, aminek neki tudtam dolni, szoval kapaszkodas nelkul tudtam ulni a motoron. Azzal a vilag vegere is elmentem volna vele.


Volt egy masik pasim, akinek Harley-ja volt. Azon hatul nagyon pici ules volt, semmi nem tartotta a hatam vagy a derekam, vagyis folyamatosan csimpaszkodnom kellett a pasin es meg veletlenul sem engedhettem el a derekat, mert akkor egy nagyobb gazhuzasnal leesek. Egyetlen egyszer motoroztunk Szentendreig meg vissza (Pestrol), utana soha tobbet nem mentem vele, iszonyat kenyelmetlen volt es vegig halalfelelmem volt hogy lecsuszok. A hattamlas BMW-vel viszont kulfoldre is elindultam volna.


Szerintem a megszokas abszolut motor es ules fuggo.


A mostani pasimat en szoktam vinni motoron es mivel berelek mindig motort, mindig mas motorral megyunk. A hattamla nelkuli motorokat o is utalja.

2017. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!