Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nektek is volt már olyan,...

Nektek is volt már olyan, hogy nem volt kedvetek elmenni egy osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem akarok elmenni.. nem is fogok,csak kíváncsi vagyok hogy veletek volt e már ilyen,vagy velem van e a baj..

2017. jún. 22. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen velem. Talàn csak 6 évesen volt, hogy eltört a mécses indulás előtt, de akkor voltam először tàvol a családomtól éjszakára.
2017. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen igazad van, ne menjél.

Sokkal jobb dolog otthon duzzogni, csipszet zabálni és fészbúkozni,

mint a többiekkel kirándulni, fagyizni, hülyéskedni, fotózkodni, új élményeket gyűjteni, azaz világot látni.

Nekik lesz majd miről beszélgetni évek múlva is, amihez te hozzá sem tudsz majd szólni.

2017. jún. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

13 év általános + középiskola alatt egyetlen egyszer sem akartam menni osztálykirándulni. Általánosban muszáj volt, gyűlöltem minden pillanatát az összesnek, középiskolában már nem mentem.

A barátaimmal iskolán kívül is sokat lógtunk együtt, kirándultunk is, nekem ez bőven elég volt.

2017. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!