Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kemény merev bőrönd vagy a...

Kemény merev bőrönd vagy a textil jobb?

Figyelt kérdés

Repülőre feladásra és kezipoggyásznak.

A kézinek textilt gondoltam mert azon vannak kìvül is zsebek.


Melyik a jobb szerintetek és miért?



2017. jún. 23. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A te utazasaidhoz merve donts. Nekem pl. fontos egy jo meretu, tartos kezipoggyasz borond mert havonta tobbszor repulok, es soha nem adok fel cuccokat, ezert vettem egy merev falu, jo mereti poggyaszt, amivel siman tudok hetekre is utazni, plusz egy kisebb taskat emelle. Sok utazasra ezt javaslom.
2017. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a merev falú bőrönd jobb. A kézinek meg tök mindegy.
2017. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Teljesen mindegy az anyaga. A dolog attól függ, mennyit utazol. Ha évente egyszer, akkor jöhet bármi. Ha évente sokszor, akkor valami tartós.

Véleményem szerint nincs rosszabb a merev falú cuccoknál. Ridegek, csúnyák és unalmasak. Ráadásul ha icipicivel nagyobbak, mint a megengedett méret, megszívod. Nem egy szerencsétlent láttam már küszködni azzal, hogy betuszkolja a kemény kézijét a ketrecbe, ami nem ment.

2017. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Feladottnak keményet, de csak drágát, hogy ne törjön össze olyan könnyen... (dolgoztam reptéren, láttam elég törött bőröndöt)

Kézipoggyásznak csak textilt. És nem az anyaga miatt. A kemény bőröndöknek általában 4 kiálló kereke van, a textilnek pedig 2, ami majdnem egy síkban van a bőrönddel. A kemény kisbőröndök tapasztalatom szerint az esetek 90%-ában nem férnek bele kerekestül a size wise-ba, ami miatt nem egy utas fizetett már büntetést (nem csak fapadon)

2017. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

A kemény, merev mindenképpen jobb.


...ja, hogy utazás kategória és bőrönd. Bocs :D


Viccen kívül: feladottnak márkás, kemény falú, ahogy előttem is mondták (nekem American Tourister van), kézinek meg külső zsebes textil, vagy pedig hátizsák, ami összenyomható, ha fapadoson utazol.

2017. jún. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, osztom az előzők véleményét. A cuccod védelme érdekében feladandó poggyásznak jobb a jó minőségű műanyag. Kézipoggyásznak viszont sokkal kényelmesebb egy jó minőségű textil. Könnyebben pakolható, ha nem merev, illetve igen, könnyebben betuszkolható a keretbe, de még mindig azt mondom, hogy nem érdemes szórakozni a mérettel, figyelni kell rá, hogy azt minden körülmények között, megtömve is bele tudd tenni, mert busásan fizettetnek a reptéren, ha nem. Én a zsebekkel is vigyáznék. Pl. láttam már olyan bőröndöt, ami üresen abszolút megfelel a méreteknek, amint telepakolom, kikerekedik és kb. 5 centivel több lett, mint a keret, esélytelen volt beletuszkolni.
2017. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!