Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik ország (ok) ba szeretné...

Melyik ország (ok) ba szeretnél eljutni? És miért?

Figyelt kérdés

2017. jún. 23. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj, de ez olyan nyomorék kérdés. Ha valahova el szeretnél menni, akkor szedd össze magad és menj el. Ne beszélgess róla.

Főleg ne más nyomorékokkal.

2017. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várok.
2017. jún. 23. 14:51
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak kedves emberek jöjjenek!!!
2017. jún. 23. 15:11
 4/9 anonim ***** válasza:
20+ országban voltam már, az egyetlen ami eddig kimaradt de szívesen elmennék oda, az Izland. Szeretem a gyönyörű tájakat, de valahogy még nem volt alkalmam elmenni.
2017. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Izland, Örményország, Kazahsztán, Türkmenisztán, Kirgizisztán, Üzbegisztán, Mongólia, Észak-Korea, Japán, Vietnam, India, Indonézia, Malajzia, Új-Zéland, Marokkó, Izrael, Libanon, Törökország, Írország, Norvégia, Finnország, San Marino, Andorra, Monaco, Dél-Afrika, Brazília, Mexikó, Peru, Argentína, Kuba, Dominika. Miért? Mert Imádok utazni.
2017. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gyerekként volt alkalmam beutazni Nyugat-Európát, így ezt kicsit háttérbe tudom most tolni. Sajna most az utazás eléggé hátul van prioritásban, így próbálom az agyam leghátuljában eldugni az ilyen vágyaimat, és csak azokra gondolni, amik megvalósíthatóak.

Ahová reálisan el tudunk menni pár éven belül: Tátra, Horvátország, Montenegró, Erdély, esetleg Ausztria/Görögország/Isztambul/valamilyen olasz városlátogatás.

Ha hirtelen a nyakamba szakadna egy vagon pénz, akkor első körben talán Japánba mennék.

2017. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Finnország, norvégia, oroszország, észtország, hollandia, belgium, luxemburg, málta, ciprus, montenegro, san marino... stb ... ja, és a 2 korea, meg japán.
2017. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mexikó, Guatemala, Panama, Ecuador, Bolívia, Kolumbia, Venezuela, Ghána, Etiópia, Namibia, Botswana, Madagaszkár a stanok kivéve Khazasztan, Bangladesh, Pakisztán, Oroszország, Fülöp szigetek, É Korea, ezek lennének az újak és egy csomó országba ismét elmenni. De mondjuk nekem ezek meg is lesznek. Miért? Mert az utazás az élet egyetlen értelme.
2017. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mexikóba akartam,de már voltam.azon kivul Argentína
2017. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!