Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen olyan üzleti szakterületek vannak, ahol sokat kell utazni külföldre?

Sziasztok! Közgazdász diplomám lesz, és szeretném, ha olyan munkám lenne, ahol sokat kell majd utaznom. Sejtem, hogy a karrierem elején nem sok ilyen lehetőség lesz, de alapvetően mire lenne érdemes szakosodnom? Ha lehet, személyes tapasztalatotok, vagy az ismerősi körötök alapján írjatok választ! Előre is köszi mindenkinek!

2017. jún. 30. 15:08  Privát üzenet  

A válasz
Auditor.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2017. jún. 30. 16:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Meg éri külföldre kimenni dolgozni? A párommal együtt mennénk. Itthon havi 200at félre tudunk tenni. Külföldön egy átlag munkával mennyit tudnánk?
Autóval nyaralni hiva menjünk külföldre?
Idén megyek először külföldre nyaralni, kocsival megyünk. Mi az amikre minden képen figyeljünk oda? Mi az amit semmiféleképen ne hagyjunk itthon?
Ha külföldre szeretnék menni a barátommal aki már nagykorú viszont én még nem, akkor arra van valamilyen papír amivel tudom igazolni h azalatt ő felel értem?
Elvált szülő gyerekének a nyilatkozatát külföldre közjegyzőnek vagy valakinek kell ellenjegyezni?
OKJ alatt van e lehetőség külföldre utazni?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!