Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Piacok külföldön?

Laci19940115 kérdése:

Piacok külföldön?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy melyik külföldi városban van (Angliában,vagy Németországban esetleg Ausztriában) rendszeresen vásár vagy piac.Olyanra gondolok ahol kutyát ruhát gyümölcsöt tehát mindent árulnak.Nyílván sokban van de tudnátok példákat mondani?

2017. júl. 6. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Angliába vannak piacok, állat vàsárt még nem láttam mondjuk. Londonban éltem 10 évig elég sok piac volt.
2017. júl. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Németországban minden városban van piac, de itt csak zöldség-gyümölcsöt árulnak, illetve tojást, sajtokat, stb.



Állat sehol, az nem csak úgy vásárolható valami, hanem élölény, ezeket csak állatkereskedésekben lehet esetleg kapni!

2017. júl. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ertem en hogy eloleny de itt magyarorszagon elmesz fonyodra vagy akarmelyik vasarba szinte es tudsz kutyat is venni. Aki nem megfeleloen banik egy allattal annak mindegy hogy hol veszi. Nem ertem mi a baj azzal ha vasarba is elviszik?
2017. júl. 6. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Európa legnagyobb piaca Odesszában van, (Odessa-7km a piac neve, ez a város szélén van, de a belvárosi Privoz is elég nagy) ott kb. mindent megvehetsz, amit el tudsz képzelni.
2017. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A vásár meg a piac nem ugyanaz!
2017. júl. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom 4 es. 5 os! Tudom hogy nem ugyanaz azert kerdeztem ugy hogy vasar VAGY piac. Szovegertes egyes. Ulj le!
2017. júl. 8. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!