Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Most először mennénk tengerpar...

Most először mennénk tengerpartra nyaralni. Hová érdemes ár/érték arányban?

Figyelt kérdés

Soha nem láttam még a tengert és nem tudom,hol lehetne a legjobb az első nyaralásunk. Párommal mennénk kettesben, nem repültünk még soha, de most repülővel mennénk. Leginkább napozni,pihenni szeretnénk esténként sétálgatni a parton. Emellett a hely műemlékeit,látványosságait is megnéznénk.

A keret a repülőjegyre és a szállásra kb. 150 ezer kettőnknek. Ha nagyon jó lehetőséget találnánk drágábban,akkor nem probléma. Szerintetek hová érdemes menni?

Görögország,Spanyoloszág,Málta,Portugália?



2017. júl. 11. 10:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Igazából azért nem tudom, mert legszívesebben az összes helyre elmennék :D
2017. júl. 11. 10:55
 2/14 anonim ***** válasza:
Ennyiért én inkább valami utószezoni akciót néznék ki mert szezonban népszerűbb helyekre minimum 100 ezer kettőtöknek a repcsijegy. 50 ezerből szállást találni meg ugye még eljutni a szállásra és egyebek hát max úgy lehet kihozni ha kifogtok egy olcsó airbnb-t.
2017. júl. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen,ezt elfelejtettem írni,hogy szeptemberben mennénk.
2017. júl. 11. 11:11
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
Ennyi pénzből Görögbe, Spanyolba, Máltára, Portugáliába? :D LOL. Esetleg a duplájáért, aranyom. De ha mégis találsz ennyiért, tedd már meg légyszi hogy szólsz, mert arra én is befizetnék...
2017. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

"A keret a repülőjegyre és a szállásra kb. 150 ezer kettőnknek"


Ez elegge behatarolja a lehetosegeket mert ennyiböl valami rossz akciozas utani még tovább akciozott last minutre éppen ha futni fogja a törökökhöz mondjuk......

2017. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Thesszaloniki pl egy reális célpont. Szeptemberben oda-vissza 35-40/főből meg lehet úszni, airbnb-n meg éjszakánként fixen 7-10 ezer körül vannak a szállások.
2017. júl. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom itt a többiek miről beszélnek, utazni is tudni kell...akinek nem számít nyilván lefoglalhat főszezonban utazás előtt egy hónappal repülőt és szállást is, de én eddig ahol voltam (európán belül) 150-200 ezerből simán kijöttünk ketten.

Egyrészt repülőjegyet, minden egyes nap nézni kell több helyen,eszméletlen jó árakon lehet hozzájutni.

(legutóbb a retúr repülőjegyem olaszországa 24.000 Ft volt tavaly szeptemberben).

Másrészt én csak Airbnb-n foglalok szállást.

Eddig mindegyik ilyen szállásom jobb volt (higiéniailag,esztétikailag főképp) mint a 3-4 csillagos szállodák.

Szintén a legutóbbi olaszországi utamon kettőnknek egy éjszaka 9.000 ft (csodálatos helyen,fantasztikus kilátással).


6 éjszakát voltunk ez így összesen egy főre 27.000 Ft.

Plusz a repjegy 24.000 Ft

A kajálás,belépők egyéb felmerülő költségek nem volt több mint 30.000 egy hétre.


Szóval gyakori repjegy nézegetés több helyen!

Airbnb-t pedig szívből ajánlom.

2017. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A belépő árak, ebéd,vacsora tudom,hogy ennyiből nem jönne ki, azt külön számolom, de ahogy az utolsó hozzászóló mondja szerintem a 150 ezer reális ár. Rugalmas az indulási időpontunk, amikor olcsóbb a repjegy akkor mennénk.

De akkor inkább ne is nézzétek a megadott keretet arra lennék kíváncsi,hogy hol a legszebb a part. Melyik ország a legjobb túristáskodás szempontjából?

2017. júl. 11. 11:57
 9/14 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Bocsánat tippeket elfelejtettem adni :)

Ha egy helyet kiemelhetek akkor az Szardínia,elképesztően gyönyörű hely, szebbnél szebb tengerpartokkal. (Tudok ajánlani egy magyar hölgyet ha esetleg érdekelne,aki kint él Szardinián a családjával és ezzel foglalkozik)


Ezenkívül de még mindig Olaszországon belül:

Liguria- Vernazza

Puglia- Otranto ( de ezenkívül rengeteg szép tengerpartja van még pugliának)

lampedusa- Spiaggia dei Coniglio

Positano-Spiaggia del Fornillo

Calabria-Tropea


Spanyolországon belül:

Baleár-szigetek

Ribadeo-Playa de las catedrales

Costa Blanca


Görögországon belül:

Skiathos-Lalaria beach

Karpathos-Apella

Rodosz-Anthony Quinn-öböl

Elafonissi- Elafonissi beach


Hirtelen ezek jutottak eszembe ami még a keretbe is beleférhet.

2017. júl. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Gorogorszag nyugati szigetei gyonyoruek es szezonon kivul elegge olcsok is.
2017. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!