Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha minden lehetőség adott, Ti...

Ha minden lehetőség adott, Ti hova mennetek 1-2evre?

Figyelt kérdés

Tegyük fel,hogy a felsoroltak közül bárhova elmehettek 1-2evre,ki melyiket választana,és miért?

Ausztrália(egész területe)Costa Rica,Miami,Hawaii?

Ezeken a helyeken lenne nekem lehetőségem au pair munkara(Kanadából költöznek,de nem szeretem az itteni időt). 1-2evrol lenne szó. :)



2017. júl. 18. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ausztrália trópusi része vagy Costa Rica. USA kicsukva esetleg Hawaii de ott olyan rész ami nem turistaputri. Azokat gyűlölöm.
2017. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
usa semmiképp, ezekből csak Costa Rica
2017. júl. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyepkent én sem vagyok nagy USA parti...Ti miért nem mennetek oda? :) Nekem eddig a sorrend Costa Rica és utána Ausztrália :)
2017. júl. 18. 17:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Miami egy okádék hely. Voltam már és gyűlöltem. Hawaii-n csak Maui-n voltam az meg egy turista gettó, de ha azok nem lennének, el tudnám ott képzelni.
2017. júl. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miamirol nekem sincsenek jó tapasztalataim,Hawaiion viszont meg sosem voltam.Mivel 1-2ev azért idő,így biztos,hogy megismernem a valódi életet is. Hawaii talán az egyetlen ami Amerikához tartozik,és kiváncsiva tesz :)
2017. júl. 18. 18:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Hawaii vagy Au
2017. júl. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ausztrália 😍
2021. jan. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!