Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Akik Angliaban elnek, es nem...

Akik Angliaban elnek, es nem Londonban?

Figyelt kérdés

Angliaba szeretnek koltozni, munkat vallalni.

Lehet, hogy hulyeseg, de sajnos hallottam most par tamadasrol Londonban, es igazabol ez remiszto. Mas varosokban is ez van? Vagy biztonsagosabb? Lehet Anglia most nem jo otlet?



2017. júl. 18. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb baratom Angliaban el 10 eve es semmi sem tortent vele. Igaz, o "videki" es nem londoni, de szerintem mindenkepp koltozz oda.
2017. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!

Tudom, hogy sokan nem paraznanak ettol, de en azert megis tartok tole. Szeretnek olyan helyre menni, ahol ennek kisebb az eselye.

Esetleg valaki, aki kint el?? :)

2017. júl. 18. 21:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, állítólag sok a savas támadás.
2017. júl. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, en is hallottam, de legfokepp Londonrol, ugye ezert nem akarok oda menni. Talan egy kisebb varosban biztonsagos, de ezt csak a kint elok tudjak es varom a valaszokat! :)
2017. júl. 18. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En London egyik tavolabbi "alvo varosaban" lakom, ez eleg nyugodtnak tunik szamomra. A munkavallalas Angliaban pedig lassan a Brexit miatt lesz rossz otlet, nem pedig a terroristak miatt. Az olyan, hogy sosem tudhatod (ugye esetek voltak mostansag Londonban, Manchesterben es Birminghamben), de az esely meg mindig nagyon kicsi.
2017. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! A Brexit miatt is gondolom, hogy meg most kellene menni, mert kesobb lehet, hogy mar nehezebb lesz. Kisebb varosban gondolkodom pl Reading, azt hallottam, hogy ott jo es munka szempotjabol is, de meg mindig nem talaltam meg az igazit.
2017. júl. 19. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!