Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Londonban munkaszállást hol...

Londonban munkaszállást hol lehetne keresni a neten? Anyum kint van angliában és sürgősen kellene neki szállás, munkája már van. Hol tudnék ilyen szállásokat nézni?

Figyelt kérdés
hét/fő max 90Font

2014. nov. 3. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Te otthonról nem fogsz tudni szállást keresni neki. Anyud kint él, ő személyesen bemehet több ingatlanközvetítő irodába, és ott elmondhatja, hogy szobát keres magának. Vagy járja a környéket, és ha látja, hogy az ablakban ki van írva, hogy szoba kiadó, akkor bekopog, és rákérdez.

Vagy érdeklődjön a facebookon londoni magyarok oldalon

2014. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy anyum nem tud angolul, csak ki ment a lodóndni magyarokkal, de tőlük első nap eljött mert mocskos egy szállást adtak neki, munkát nem is intézték meg semmit. másnap eljött tőlük valahova winshesterbe, és most londonba keresne valami szállást. vagy akár konyhai kisegítő állást+ szállást. vagy szobalány stb.
2014. nov. 4. 06:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem tudom anyudat sajnálni. Olyan sokszor le volt ide is írva, hogy a londoni magyarok úgy pocsék ahogy van. Hogy szar a szálláshelyük, és munkát nem adnak. (tudom, mert én is leírtam ide párszor)


De ahogy korábban is írtam:

Csak kint tud intézni szállást magának. Nyilván most is alszik valahol, esetleg akiknél van megkérhetné, hogy segítsenek neki szállást keresni.

Munkát meg csak úgy tud keresni ha már van N.I száma, és van bankszámlaszáma, meg ugye kell egy lakcím.

2014. nov. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Singham ***** válasza:
Ne szállást keressen, hanem haza utat. Nem tud angolul, akkor nem tud semmit se elintézni magának. Még a szállás a legkevesebb, de NI szám, stb. intézését is te fogod telefonon keresztül csinálni? De most komolyan: mit hit, mi lesz kint vele 0 nyelvtudás nélkül? Majd fogni fogja valaki mindig a kezét? Ilyenekre azért gondolni kell.
2014. nov. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem, még fizetett is egy kalap pénzt a semmiért. Alapszabály: a magyarokat kerülni minden áron.
2014. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!