Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik országba érdemes menni...

Melyik országba érdemes menni kuplerájtúrára?

Figyelt kérdés
Olcsó, szép lányok, megfelelő közegészségügyi helyzet ilyesmi.. Mit javasolnátok?
2017. júl. 20. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ligetet, meg egyeb budapesti klubokat.
2017. júl. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magyarországot, Kérdező. Ennél csak drágább prostikat fogsz lelni a többi országban.
2017. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kárpátalja. Nincs annyira intézményesítve, mint Hollandiában vagy Thaiföldön és az orvosi kontroll sem mindenhol erős, de tudod te jól, hogyan védheted meg magadat és alkalmi partneredet. És olcsó, gyönyörű lányok várnak ott rád.
2017. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
47%

Én thaiföldön voltam 2 hetet.

nem tudom hányszor csináltam, míg ott voltam, de az első napokban csak az ugrik be, hogy egy hotelszoba, tele csajokkal, meg a haverokkal, és valami hatalmas őrült buli.

Mindenki mindenkivel.

Aztán pár nap után unalmas lett, akkor jöttek a shemalek:)

Az mekkora élményt ad, nem nagyon lehet szavakkal leírni.

Sajnos a 2 hét alatt úgy kiürültem, hogy mire hazaértünk a haverokkal, majdnem mindegyikünk legyengült, én megettem egy hét alatt egy doboz actival maxot, és aztán éreztem hogy kezd visszatérni az energia szintem.

2017. júl. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!