Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan kell ezt? (bőven lent)

Hogyan kell ezt? (bőven lent)

Figyelt kérdés

Apummal megyek a vizes vb-re. Szerdára igyekszünk jegyet foglalni és most láttuk hogy nyomtatni kell. Okés. De hogy jó e ha fekete-fehéren adjuk oda jegyet?

Délelőtti előfutamra megyünk amúgy. lol.

És hogy miért nem lehet min.fél liter vizet bevinni. Meg ételt italt? Vagy azt találtuk ki hogy előtte jól belakunk meg iszunk aztán a Duna Aréna felé vesszük az irányt!


Előre is köszi! :)



2017. júl. 23. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

az h színes vagy fekete fehér lesz...senkit nem érdekel.Mert valószínű hogy csak a vonalkódot fogják ellenőrizni illetve a személyi igazolványotokat.

Kaját meg italt ilyen rendezvényekre nem igazán engednek...ez biznisz.Valamiből a rendezvényeknek is meg kell élniük nem???

Üdv

2017. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké köszi! Már csak ott helyben tudtunk venni mert nem volt netem jegy. Az a kereső bigyó rajtam becsipogott és elég érdekes volt. Jöttek úgy rám a TEK-esek hogy átnézik az övem a pulcsim én meg mondtam hogy mért nem raknak be ebbe az X-RAYbe és aztán elmentek. Mondták hogy bocsi sajnálom mert az övem fém volt és az csipogott! :D Köszi a választ!
2017. júl. 27. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!