Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen a Ti álomutazásotok?...

Milyen a Ti álomutazásotok? Hova mennétek legszívesebben - ha lenne rá keret bőven - és miért pont oda?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok megvalósult álomutakra is. :)

2014. márc. 18. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nekem korlátlanul lenne időm és pénzem, nem egyetlen helyre mennék, hanem utazgatnék szép nyugisan egyik országból a másikba, szép sorban megnézném az összes kontinenst, ha valahol jól érzem magam, maradnék, ha már nem ad semmi újat a hely, vagy meguntam, továbbmennék. Ahol csak lehet, az ottaniaktól bérelnék szobát, hogy minél több embert megismerhessek, és kipróbálhassam azt az életet, amit ők élnek.
2014. márc. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Barbados...picike sziget a Karib tengeren, álomszép :)
2014. márc. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem az alabbi 6 honapos vilagkoruli hajout altal kinalt elmeny-halmaztol nehez lenne jobbat kitalalni.

Eppen ezert meg is kerik az arat, a legolcsobb kabin 45 ezer dollar.

[link]

2014. márc. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Új Zéland. Gyönyörű tájak, tiszta vizek, kevés ember, természetközeli, nyugodt élet. Kell ennél több? Nekem nem...
2014. márc. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
koszovó, albánia, bulgária, moldvávia, szerbia, horvátország, bosznia, montenegro
2014. márc. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha bármit megtehetnék, és semmi nem számítana, akkor világ-körüli útra mennék, és szinte a Föld összes országát bejárnám. De ha választani kell egy specifikus utat, akkor mondjuk vonattal el Budapesttől Moszkván keresztül Vlagyivosztokig, majd ott a környéken mászkálnék (Habarovszk, Komszomolszk-na-Amure, Tynda, Birobidzsán, Ulan-Ude stb.), átmennék Szahalinra is, és ha bejártam kelet-Szibériát, akkor jönnék vissza szintén vonattal. Azért ez lenne, mert mindig is nagy álmom volt a transz-szibériai vasútvonal végigutazása, illetve érdekel Oroszország távol-keleti, ritkán látogatott régiója is. Ami eddig megvalósult legkomolyabb út, az egy 5 hetes, közép-ázsiai körút volt, az is végig szárazföldön. Budapestről Kijeven Moszkván és Szent Péterváron át Asztanáig, és onnan mind az 5 közép-ázsiai országot érintve le egész Iránba. Jó volt:).
2014. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Ha pénz, és idő nem számítana, Amerika különböző helyei biztosan ott lennének az álom utam helyszínei között! :D

Egyébként is Amerika fan vagyok, szóval az nem maradhat ki. Így az álomutam, és álomútvonalam:

Budapest-> Görögország, Athén-> Anglia, London-> Írország, Dublin-> Hollandia, Amszterdam-> Franciaország, Párizs-> Olaszország, Velence, Róma, Milánó-> Spanyolország, Barcelona, Tenerife, Mallorca, Lanzarote, Menorca-> Portugália, Algarve, Lisszabon, Albufeira-> FL, Miami, Orlando, Key West, Fort Lauderdale-> NY, New York City-> Texas, Dallas-> CL, Los Angeles, San Francisco, Santa Monica, Long Beach, Beverly Hills-> Hawaii, Maui, Oahu-> Ausztrália, Sydney, Melbourne, Byron Bay, Shark Bay-> Thai föld-> Bora Bora és hasonlók. Ahol pedig a legjobban éreztem maga, odaköltöznék ^.^

2015. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy floridai körút+New York,San Francisco,Los Angeles az álom út hajóval (ott helyben persze kocsival).Remélem jövőre összejön,illetve lesz vízumom.Hamarosan nekiállunk rá gyűjteni. :)
2016. nov. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szokotra, Észak-Korea, Óceánia szigetállamai.
2017. febr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Olyan helyekre mennék ahol nincs sok turista és vannak hegyek. Pl Kaukázus, Grönland, Patagónia.
2017. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!