Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 13-14 évesen barátokkal el...

13-14 évesen barátokkal el szeretnék menni vonattal Szlovákiába 1-2 napra. Lehetséges ez úgy ha nem jön velünk felnőtt ha nem csak kiskorúak mennek? (Mindenki 13-14 éves)

Figyelt kérdés

2017. júl. 27. 10:58
 1/7 hollófernyiges ***** válasza:
Úgy tudom külföldre csak szülői engedéllyel mehettek, nem tudom ezt mennyire ellenőrzik. Szállást sem hiszem, hogy kiadnak kiskorúaknak, legalább egy felnőttet vinnetek kellene.
2017. júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es ha van papirunk a szüleinek engedélyével, akkor a szállást nem lehet valahogy megoldani?
2017. júl. 27. 12:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Természetesen nem.


Hogy gondoltad? Ha baj van, mit csináltok egy olyan országban, aminek a nyelvét sem tudjátok? Kinek szóltok, hová mentek, hogy magyaráztok el bármit is?


Max 4-5 év múlva, ha megértetve magatokat tudtok legalább angolul (vagy németül) ,akkor mehettek.

2017. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy megértetitek magatokat magyarul...
2017. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
3-as, hát ez jó volt xDD a "szlovákok" hamarabb tudnak magyarul mint angolul vagy németül, ha nem mentek messze Magyarországtól, akkor szinte bárkivel beszélhettek magyarul, szálodát persze nehezebb intézni, amennyiben a határhoz közel készültök, írj nekem nyugodtan és segítek!;) (szlovák hotelban dolgozó valaki)
2017. aug. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért?

Akkor jo beszéljen magyarul, de ha baj van, mit csinál? Pánikol, a barátnöje meg pl. meghal, mert egy kislány nem képes felelös döntésekre vészhelyzetben.


Ennyi, szülöi felügyelet nélkül ugysem jutnak semerre, ez nem a Reszkessetek betörök, hogy kislányok mászkáljanak csak ugy magukban.

2017. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3.vagyok : nem mondtam, hogy menjenek, csak nem írták merre szeretnének, és hát sok helyre nem kell tudni az ország nyelvét...
2017. aug. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!