Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Latin-Amerika vagy Ausztrália?

Latin-Amerika vagy Ausztrália?

Figyelt kérdés
Egy évig elmennék Európából.Kineztem már a lehetőségeket Latin-Amerikában szóba jöhet Argentina,Chile,Uruguay és Costa Rica.Ausztráliában szinte bármi.Mindkét helyet nagyon szerettem volna megismerni gyerekkorom óta,mert angol/magyar anyanyelvű vagyok,és spanyolul tanultam.Ti akik voltatok ott már,vagy olvastatok ezekről a helyekről a kérdésem hova mennétek? Miért?

2017. aug. 5. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Én Peruban voltam, de oda bármikor visszamennék nem egy évre hanem egy életre. Ausztráliában szerintem nincs meg az a hangulat és lazaság mint Latin Amerikában így én oda nem vágyom és nekem Chile is túl fejlett.
2017. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Én bárhová okkal megyek. De egy szóval sem említetted, miért mennél. Egészen más célok miatt mennék Ausztráliába, mint Latin Amerikába. Ebből következik, ha a célom mondjuk X, akkor minek mennék Y-ba.
2017. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az ok annyi,hogy gyerekkorom óta arra gyűjtöttem,hogy ezt a két területet "felfedezzem".Megismerjem a kultúrát,jobban elsajatitsam a nyelvet.... De két szívem csücske közül nehéz választani. Ugyanis egyenlőre "csak" az egyik helyre van elég pénzem 1 évig úgy élni,hogy utazás,felfedezés,akar iskola(nyelv)(főleg itt spanyol,mert angol az szinte anyanyelvi) stb. Tehát legrosszabb esetben munka nélkül. 26/L vagyok. :)
2017. aug. 5. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kultúra érdekel akkor mindenképpen Latin- Amerika legyen a cél. Az sokkal érdekesebb, változatosabb, színesebb mint Ausztrália. Voltam Ausztráliában ami egy turistának szép, és érdekes 2-3 hétig. Utána unalmassá válik, mert nem sok látnivaló van. Dél- Amerika meg 1 év is kevés lenne.
2017. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván a második
2023. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!