Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Előfordul, hogy valaki a...

Előfordul, hogy valaki a Balatonba kaksizik illetve pisil?

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 14:54
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
De még mi minden más is van benne!
2017. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Utóbbit magam is gyakorlom időnkènt, mint sokan mások. Eloszlik.
2017. aug. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Remélem egyszer úszás közben egy hatalmas slukkal be is kapod. Még eloszlás előtt.
2017. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Pisilni sajnos szerintem minden 2. Ember belepisil... kakilni merem remelni, hogy csak max a kisgyerekek... azert egy kakilashoz le kene venni a furdobugyit... bar nem mintha ez a sok sutyerakot megaladalyozná... rossz belegondolni is
2017. aug. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Pisilés előfordul, meg a nyaralók beleszivattyúzzák a emésztőből a cuccos szóval kaksi véres tampon és egyéb nyalánkságokkal is találkozhatsz. Ezért kerülöm a Balatont. Amikor legutóbb voltam ott 12 éve majdnem lerohadt a karom mert úgy fürödtem benne hogy volt egy karcolás a kezemen, aztán a ganés víztől elfertőződött.
2017. aug. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
EGyebkent arrol en is hallottam kar hogy a hajosok oda siman beleontik a wc tartalyukbol a .... hàt SZART mindent.
2017. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
És még a halak is beleszarnak!
2017. aug. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
87%
Mindig belepisilek,szerintem azt mindenki megteszi,nincs vele baj.A kaki az más,azért azt durvának tartom.Miért,kedves kérdező,te soha nem pisiltél bele?
2017. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%
Pisi az nálam is szinte természetes, mindennapos hogy belemegy. Nem is gondolkozom rajta. Ha kell kiengedem. Kakit, csak akkor ha már tényleg nagyon SOS, de volt már rá példa. Természetesen nem a fürdőzők közé nyomom, nem vagyok ekkora paraszt. Természetes anyag, hamar lebomlik. A halak naponta több tonnát is termelnek és nem hozzák ki a partra. Vizimadarak is belefosnak. Tó, élővíz, ez ilyen.
2020. júl. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Utolso: de miert bem mesz ki wcre bakker? Inkabb szaros seggel jarsz kelsz utana? Vagy szted a viz lemossa? Ne már:D
2020. júl. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!