Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ti belementek ezek után még a...

Ti belementek ezek után még a Balatonba?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Én biztos vagyok benne, hogy csak azért állítják tisztának a Balaton vizét, hogy el ne ijesszék a turizmust. Mi ugyanezt tavaly tapasztaltuk meg, de rengeteg ismerősünk ezek után még mindig fürdik benne.



2014. jún. 29. 14:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Teljesen egyetértek!!
2014. jún. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
Régen nem voltam ott. A legkisebb gond a víz. Ha egyáltalán kiszolgálást szeretnék angolul kell beszélni, mindehol lehúzás. Ezek után a vízminőség mellékes
2014. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%

Bele.


Régebben a tömeges angolnapusztulás idején sem lett semmi bajunk pedig ott lebegtek a döglött halak a vízben.

Pár éve az egyik strandon valaki konkrétan beleszart a vízbe. Ott lebegett el mellettem a "barnamedve" és túléltem, nem lett semmi bajom.

2014. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a víz alapvetően rendben van.

Ha van a Balatonnal gond az a gagyisága, és a drágasága.


Annyi pénzből, amennyiért a Balatonon nyaralhatsz, már jó helyekre is el lehet menni... Fejenként annyi pénzért amennyiből a Balatonon bemész egy fizetős strandra, és kiveszel egy nyugágyat, a Kanári szigeteken úszómedencés apartmant kapsz.

2014. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%

"valaki konkrétan beleszart a vízbe. Ott lebegett el mellettem a "barnamedve" és túléltem"


Látod Kedves Kérdező!

Ez a magyar valóság.

Ott úszik mellette a sz@r, de ez egy cseppet sem zavarja az illetőt.

(Bár lehet, hogy náluk odahaza is hasonlóak a körülmények...)


A művelt nyugat az ilyen mentalitás miatt (is) néz le minket és nevez Balkánnak!

2014. jún. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
mi lemondtuk az utazást, nem fogok azért fizetni hogy még beteg is legyek, lemegyek inkább olaszba
2014. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

(Csak megjegyezném, hogy nem én pontoztam le a Balaton pártiakat).

De titeket, hogy hogy nem zavart az ürülék? És írták hogy a rothadó halak is ugyanolyan károsak.


Hát igen, azért egy Olaszország nyaraló részét nem lehet a balatonhoz és környékéhez hasonlítani.

2014. jún. 29. 17:03
 8/20 anonim ***** válasza:

Mi imádtuk a Balatont,

de már kizárólag az Adriára járunk.


Szebb, tisztább, olcsóbb!!

2014. jún. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

"Ott úszik mellette a sz@r, de ez egy cseppet sem zavarja az illetőt."


Kedves #5-ös válaszoló!

Képzeld, zavart. De még is mit kellett volna csinálnom vele?! Te talán odamentél volna és puszta kézzel lehalászod? Köszi, de nekem nem volt gusztusom hozzá. Inkább nagy ívben elkerültem, hogy minél távolabb legyek tőle.

2014. jún. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Bizony belemennénk, ha lejutnánk végre...
2014. jún. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!