Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miért nem kerülnek fel a...

Miért nem kerülnek fel a Tripadvisorra az értékeléseim?

Figyelt kérdés
Több értékelést is leadtam már napokkal ezelőtt, majd kiírta, hogy elbírálás alatt van, a profilomon is függőben levő értékelésekként jelennek meg. Ugyanakkor azt látom, hogy eltűntek az értékelések, se függőben nincsenek, se az adott látnivaló oldalán. Ez azért furcsa, mert a súgó szerint ha elutasítják az értékelést, akkor arról kéne hogy kapjak egy e-mailt, de ez sem történt meg. Ráadásul két fényképemet és két értékelésemet közzétették már, ami még furcsább.

2017. aug. 16. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán kritikán aluli megnyilvánulásaid voltak?!
2017. aug. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, teljesen normális véleményt írtam a helyekről, amelyek valóban a saját tapasztalataimat tükrözték, volt köztük 1 és 5 pontos is. Sok általam látott értékelésnél igényesebbek voltak.
2017. aug. 16. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy egyszerre tul sok ertekelest adtal le? Csinald, hogy egy nap csak egyet adsz le.

Probald ujra de hasznalj mas bongeszot, hatha.

Az enyem kb. 5-6 napig nem jelent meg, aztan jott egy email, hogy fent van.

2017. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Nekem is 1-6 nap között változik a megjelenési idő. Közrejátszhat, hogy sok országban szünet volt a hét elején, mert augusztus 15. egy nagy egyházi ünnep és emiatt kiadták a hétfőt is.
2017. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!