Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mivel mennének Bécsbe?

Mivel mennének Bécsbe?

Figyelt kérdés

Csoportod utazás keretein belül idegenekkel, ami busszal történik kb apró pénzért.

Vagy prémium kategóriás autóval, ami kényelmesebb és így az ember nincs időhez kötve..

most,hogy ha az árat nem nézzük, mit választanátok?


2017. aug. 19. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ar nincs figyelembe veve akkor ez miert kerdes? Vagy miert valasztana valaki a buszt?
2017. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 D. Brasco ***** válasza:
Ha a pénz nem számít es ugy kell választani a jo vagy a szar közül ki az a beteg aki a másodikat választja?!?
2017. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
-.-
2017. aug. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát én azért még feltennék kb ezer kérdést. Pl mi az utazás pontos célja; hogyan jutsz el a buszig/autóig (ha nem saját autó); a busztól/autótól hogyan jutsz el a célig; ha autóval mész, hol tudod hagyni és mennyiért; mennyi ideig maradsz ott; hányan utaztok; neked kell-e vezetned; ha igen, milyen napszakban, esetleg milyen program után, stb stb stb.

Ilyen távon nem feltétlen kényelmetlenebb/hosszabb a busz, inkább csak az a része, hogy nem visz háztól-házig, ami persze nem elhanyagolható.

Pl koncertre jobb a busz, főleg ha célzottan a helyszínhez visz, mert hazafelé nem kell éjjel vezetni, lehet közben aludni stb. Millió más esetben meg jobb az autó.

2017. aug. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Gyalog mint a migránsok
2017. aug. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én biztosan kocsival, mert nem szoktam inni, tehát a vezetés nem probléma és utálok buszozni.:-) Ráadásul a csomagtartóba azt és úgy pakolok, ahogy akarok, nem kell agyalni különösebben a csomagolással, főleg, ha pl. hazafelé megállok shoppingolni.
2017. aug. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én csoportosan busszal mennék.

Egy szervezett kirándulás keretében meg pláne.

2017. aug. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szárnyashajóval :D
2017. aug. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!