Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan jellemeznétek ezeket...

Hogyan jellemeznétek ezeket az országokat lakók, helyszín, árak, fizetések és munkák alapján? (lent)

Figyelt kérdés

-Skócia

-Írország

-Anglia

-Wales



2017. aug. 29. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Onnantól kezdve hogy szar az időjárás ami depresszióssá tesz nincs mit jellemezni egyiken sem. Szar mind úgy ahogy van.
2017. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 D. Brasco ***** válasza:
0%
+1 szavazat az egyik szarabb mint a másik kategoriara!
2017. aug. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

+1

Mivel nálam csak a mediterrán régiók a nyerők.

2017. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Örülök az első 3 válasznak, így garantált, hogy az idióta, lehúzós mentalitás magyarok közül senki nem költözik az általad említett országokba.
2017. aug. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pont ezért fogok költözni a Királyságba, mert ott sokkal normálisabbak, jobbak az emberek mint Magyarországon.(tisztelet a kivételnek) az idő meg az ami a legkevésbé fog engem zavarni. De azért köszi ,hogy a magyarokról való véleményem jobban romboljátok ;)
2017. aug. 30. 20:36
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Én meg éppen az időjárás miatt költöztem ki. Nekem sokkal jobban tetszik, sokkal kellemesebb az angliai időjárás.

Az emberek sem ennyire lehúzóak, persze nem azt mondom, hogy minden rózsaszín és mesebeli, de érezhető a különbség.

Fizetések magasabbak, az árak is magasabbak, de sokkal könnyebb megélni a kinti alacsony fizetésből, mint az otthoni alacsony fizetésből.

2017. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%

Az első 3 válaszoló pontosan tudja, hogy az általános jó közérzetet alaposan tudja befolyásolni -akár- az időjárás is.

A kérdezőnek meg úgyis tök mindegy az időjárás, ha egész nap majd egy zárt helyen mosogat vagy wc-t pucol...

(Amúgy ha meg lenne valami komolyabb végzettsége, akkor tudatosan arra orientálódna, és nem itt kérdezősködne afelől, hogy milyen munka mennyit fizet!)

2017. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

"Pont ezért fogok költözni a Királyságba, mert ott sokkal normálisabbak, jobbak az emberek mint Magyarországon"


A kérdésedből az tűnik ki, hogy az életben nem voltál még külföldön, de te tudod, hogy milyenek az emberek arrafelé.

Gratula.

2017. aug. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem, csak az ,hogy már szinte minden rokonom nyaralt Londonban és azért kérdeztem meg,hogy vannak-e ott olyan idióták és ,hogy ő velük voltak-e kedvesek az csak az emberek mert nem oda valósiak. Amúgy meg programozónak mennék ki.
2017. aug. 31. 13:45
 10/12 anonim ***** válasza:
57%

#7

Igen, és a világon az összes ember pontosan ugyanolyan időjárástól lesz boldog.


Okos vagy te, nagyon okos. Mesélj, baby, Mo-on miért van közel 700 ezer kedélybeteg? Pedig süt ám a nap hétágra ....


Néha irigylem azokat, akiknek az eccccerű világában minden egyformán működik, és minden helyzetre ugyanazt a panelt rá lehet húzni. Nem lehet sok dolguk a gondolkodással.

2017. aug. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!