Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A repülôre fel lehet vinni kaját?

A repülôre fel lehet vinni kaját?

Figyelt kérdés
Gondolok itt chipsre, csokira vagy éppen fôtt kajára. Bármilyen ennivalót, persze nem levest, mert folyadékot tudom hogy nem lehet. Mert az úgy nem oké, hogy elindulsz egy 8 órás repülôútra és esetleg csak szendvicset tudsz venni a repülôn és azt is 7 euroért.
2017. szept. 15. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
igen, lehet vinni kaját, de inkább szendvicsféléket, csokit, chipset, cukrot. Hurka, sült szalonna nem igazán odavaló..
2017. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Fel lehet vinni nyugodtan. De amúgy hová mész? Ilyen hosszú útra nemigen vannak fapadosok, a többi társaságnál meg általában van kaja is a jegyárban.
2017. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
persze, én chipset és csokit szoktam vinni.
2017. szept. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Szomorú, ha nincs 7 euród egy szendvicsre... Pláne hogy egy 8 órás repülő útra nem fapadossal utazik az ember, így kap enni is.
2017. szept. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem úgy megy, mint régen a személyvonaton... ahogy megindult a szerelvény, előkerült a sült csirke.

A repülőgépen hosszabb (4 órás vagy több) útra adnak kaját, kávét és szeszes italt. A rövidebb utakra is valami rágcsit. A fapadosok, pl. most utaztam a Norwegiannal, bejelentették, hogy a gépen tilos saját kaját fogyasztani, tessék rendelni.

2017. szept. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Lehet, mivel az előtted lévő ülésen van lehajtható tálca. Én is vittem már fel főtt kaját. Becsomagolva kértem, és vittem magammal műanyag evőeszközt.
2017. szept. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

"Szomorú, ha nincs 7 euród egy szendvicsre"


Ha van is, ennyiért vegyen az, akinek két anyja van.

2017. szept. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyetértek a #7-essel. Nem arról van szó, hogy nincs 7 eurom, de ha 10-ért tudok venni egy teljes napi menüt valahol, akkor valószínüleg nem fogok 7 eurot 2 fél szelet kenyérre, egy szelet sonkára és egy darab zöldségre költeni. Lehet hogy valaki a seggéböl rántja ki a 100-asokat, de nálam ez nem így megy, sôt, a legtöbb embernél ez nem mûködik
2017. okt. 8. 21:48
 9/10 anonim ***** válasza:
A 7 euró és a 100 között éppen 93 a különbség, eleg mokas ezt hozni hasonlatnak. Ha éhes valaki, akkor eszik. Ha nincs rá 7 euroja, hogy vegyen a gépen egy szendvicset, vagy annyira zsugori, akkor nem veszi meg. Éhen nem fog halni 8 óra alatt, az biztos. De vigyél akkor magaddal egy szál kolbászt, meg egy vekni kenyeret és máris van mit enned.
2017. okt. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most akkor te idejöttél okoskodni? Fel volt téve egy kérdés, nem egyből abba kell beleszólni, hogy mennyi pénzt akarok költeni egy szendvicsre. Én sokallom azt a 7 eurót és szerintem ezt mindenki eldöntheti maga. Mert valószínüleg 7 euróból egy kiló kaját is vehetek szóval nem kell 2 szelet kenyérre költsem. Nem értem hogy miért nem lehet válaszolni a kérdésre anélkül hogy elkezdenél beleszólni más életébe. Lehet hogy téged felvet a pénz és kacsalábon forgó házba élsz, de ha valaki más elmegy nyaralni az nem jelenti azt hogy csak úgy fogja kidobálni az ablakon a 7 eurókat egy nyomorult szendvicsre. Legközelebb próbálj gondolkozni mielőtt jár a szád.
2017. okt. 9. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!