Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Üditőitalokat lehet kivinni...

Üditőitalokat lehet kivinni Amerikába?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az élelmiszerekre van valamilyen korlátozás, meg nyilván alkoholra is, de mi a helyzet az üditőkkel? A barátnőmnek szeretnék kivinni olyat, amilyet kint nem lehet kapni és ő nagyon szereti. 8db fél literes üdítőről van szó.
2017. szept. 18. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Megprobalhatod, max elveszik ha eszreveszik. Nem mindenki csomagjat neztek meg de enyemet atneztek most legutobb. Elotte csak siman kisetaltam a csomagokkal.

Hallottam h magyarok visznek ki turosretest, torottpaprikat is pedig romlandot es zoldseget, gyumolcsot nem vihetnenek.

Ugyan mi az amit amerikaban nem lehet kapni? :D

2017. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mindent meg lehet itt venni, legfeljebb a baratnod rossz helyen kereste eddig.

En a legitarsasag oldalan neznem meg, hogy mit engednek es mit nem, de alapvetoen a feladott borondben elvileg nem tiltott behozni az USA-ba, mert nem alkohol. A szensavassaguk okozhat esetleg gondot (a legnyomas kulonbseg miatt), de szerintem lehetseges vinni. Ha lehet, ne egy borondbe csomagold oket, mert a suly miatt eleg nehez lesz (csak a 8 palack majdnem 10 lb lesz)

2017. szept. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!