Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Auschwitz-be szeretnénk...

Auschwitz-be szeretnénk utazni. Ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem. Tudnátol segíteni? Több lent!

Figyelt kérdés
7-n mennénk, Szombaton. Mennyi oda a belépőjegy idegenvezető nélkül (ha lehet). És egyéb információkat is negköszönnék pl.: Milyen a hely, magyarul kivannsk-e írva dolgok, van-e kiskönyv magyar nyelven látványosságokról, stb általános információk.

2017. okt. 1. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
2017. okt. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én osztálykiránduláson voltam ott. Árakról nem tudok semmit. Magyarul nincsenek írva dolgok sehol sem, inkább angolul és lengyelül. Sajnos kis könyv témában sem tudok infót adni, mert nekünk idegenvezetőnk volt aki viszont magyarul beszélt lengyel létére. Mit értesz az alatt, hogy milyen a hely?
2017. okt. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát főként azt hogy sokkoló-e, milyen érzést ad át a hely, ajánlott-e 12 éves gyermekek számára akik mondhatni "félősek"
2017. okt. 1. 15:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Ingyenes a belépés, én 12 évest nem vinnék.
2017. okt. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem! És miért nem ajánlott nekik? Esetleg olyan archív képek vannak ott, amely az avban a korban élő emberek szenvedését mutatja be, vagy pedig csak szimplán az ott uralkodó érzés miatt?
2017. okt. 1. 17:06
 6/7 anonim ***** válasza:
9%

Én sem vinnék 12 éves gyereket több okból.

Az egyik, hogy nem fogja érdekelni, sőt felfogni sem.

Vannak helyek amikre a legegyszerűbb válasza az lesz majd, hogy "húú de undi" pedig nem hiába vannak tele hajjal vagy tele régi cipőkkel, bőröndökkel. Nem fogja érteni miért fontosak ezek a kiállítások. Ahogy a sok régi fénykép sem lesz neki tetsző. Az ember ha már érti ezt a történelmet, akkor megérzi annak súlyát, hogy hány ember lelte ott a halálát.

Egy 12 éves aki nem tud túl lépni az idióta X. faktoron vagy az egyéb hasonló dolgokon addig nem való nekik Auschwitz. Hacsak 12 évesen már nincs oda a történelemért, főleg a II. világháború történelemért.

2017. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És nyitvatartásról tudnátok nekem valamit?
2017. okt. 1. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!