Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Jövőre már tervezném a nyaralá...

Jövőre már tervezném a nyaralást. Kusadasi vagy Tossa de mar a két lehetséges. Tudnátok segiteni? Szerintetek melyik lenne jobb választás?

Figyelt kérdés

2017. nov. 20. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem :-)

Mik a szempontjaid, mit szeretnél: városnézni vagy szórakozni, vásárolni vagy hasadat süttetni? Mennyi pénzed van rá? Mikor mennél? stb.

2017. nov. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mivel nyaralás, szeretnék várost nézni és szórakozni, vásárolni és a hasamat is süttetni.. árba néztem kb ugyan annyiba van... és augusztus vége felé.
2017. nov. 20. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Tossa nagyon kedves kisváros, nekem tetszett. Mi a Cala Llevadó kempingben voltunk nem messze tőle, de ez már jó régen volt :) Lehet napozni, fürödni lehet járni a hangulatos utcákat; ha nagyobb nyüzsgésbe vágysz, Barcelona kb. 50 km tőle.


Kusadasit nem ismerem, de képek alapján nagyon bájos. Némileg messzebb van, de elérhető onnan Pamukkale, amit nagyon ajánlok, meg Efezus, ahová én is elmennék egyszer :)


Szerintem mindkettő jó választás, tényleg.

2017. nov. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kuşadası-t akkor ajanlom, ha nagyon sok penzed van, es nem sajnalod elkolteni, mert az a regio (nagyjabol Çeşmétől kezdve) inkabb torokoknek van, de beloluk is csak egy szuk, felsobb retegnek, mert egyszeruen annyira draga ott minden a parkolastol kezdve egy sima ettermi vacsoran at (persze, ha nem a sarki kebabosnal akartok enni minden este :D), hogy csak annak ajanlam azt a regiot melegszivvel, aki nem kap szivinfarktust egy 70 ezres ettermi szamlatol egy kozepkategorias helyen :D. Szepnek szep egyebkent, de az egesz koncepcio egyaltalan nem kulfoldi turistaknak lett kitalalva, sajnos.
2017. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

Na, akkor én is mondok valamit (#1).

Tossa nagyon szép, kedves kisváros, gyönyörű környezettel, DE! nagyon kicsi az öböl, a strand rész, augusztusban pedig jó eséllyel csúcsszezon lesz, rengeteg turistával - szóval strandolni azt nem biztos, hogy jól fogsz tudni.


Városnézés: igaz, hogy Barcelona nincs messze, de vagy végig busszal mész vagy némi kényelmetlenség árán a tengerparton vonattal - gyönyörű tájjal. A kényelmetlenség abból áll, hogy Tossából át kell menni busszal Blanesbe és csak onnan lehet vonattal menni.

Ha ezeken túlteszed magad, akkor nagyszerű nyaralásban lehet részed :-)

2017. nov. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!