Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik a legszebb főváros...

Melyik a legszebb főváros ahová érdemes elmenni? (Alább az esélyesek)

Figyelt kérdés

1. Bécs

2. Párizs

3. Szarajevó

4. Tripoli

5. Pozsony

6. Bern

7. Brüsszel

8. Ammán



2017. nov. 29. 20:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ezek közül voltam Párizsban, Bécsben, Szarajevóban, Pozsonyban és Brüsszelben.


Szarajevó fantasztikus város, de én szeretem Bécs hangulatát is, viszont inkább nyáron. Párizs és Brüsszel nem tetszett, Pozsony meg valami borzasztó szerintem, de ahogy látod, szubjektív a téma.


A listádról Bernbe és Ammanba mennék, de ajánlanám még Lisszabont (csak menj át Portoba is :)) vagy például Tallin-Riga-Vilnius hármast (egy utazásba belefér).

2017. nov. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Bern nekem nem tetszett, rideg, tul szürke.
2017. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Bécsben nem voltam- nemsokára megyek, de egy koncert miatt, konkrétan engem a város nem érdekel


Szarajevó nagy vágyam, én ezt ajánlanám, engem nagyon vonz!! Jövőre szeretnék elmenni..


Pozsonyban is voltam, az is tetszett, azt is ajánlanám.



(Voltam még fővárosban Londonban, Prágában, Tbilisziben, Belgrádban, Rómában, Zágrábban --> ezek mind tetszettek London kivételével, Tbiliszi pedig az örök kedvencem :) )

2017. nov. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Zágrábban voltam a nyáron (de csak a katedrálist láttam kívül - belül) sztem nagyon szép város .
2017. nov. 30. 19:48
 15/19 A kérdező kommentje:

Egyébként voltam már :

Franciaorszàgban (Provence régió)

Olaszorszàg (Rimini)

Csehország (Prága és környéke)

Horvátország (Zágráb , Isztria)

Szlovénia (Portoroš) ...ha jól írtam

Budapest stb.

Egyébként igazám Damaszkuszba mennék el , de ott most háború van :(

2017. nov. 30. 19:53
 16/19 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel Tbiliszi tényleg nagyon egyedi hely, én is imádtam. De ha említeni kell még fővárost, akkor Lisszabon, Ljubljana és Tirana is nagy kedvenc. Utóbbi inkább érdekes, mint szép, de fantasztikus hangulata van. Ja és valaki említette a balti fővárosokat. Azokat is látni kell!
2017. dec. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Ha megtehetnem, en a helyedben tuti Parizsba mennek. De ahogy elnezem az elozo valaszokat, neked az mar szinte ki van zarva... Mondjuk en imadom Franciaorszagot, Parizst, szoval elfogult vagyok :)
2017. dec. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Párizs sem szép, persze, kivülröl igen, de ez csak a külcsiny ;)
2017. dec. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Párizs

Bécs

Brüsszel

Pozsony

Bern


Nekem ez a sorrend, a kimaradt háromban még nem voltam.

2017. dec. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!