Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hová utaznátok el ezek közül...

Hová utaznátok el ezek közül ha tehetnétek?

Figyelt kérdés

Kuala Lumpur vagy Vancouver(Kanada)?

Nem tudom jövőre hová menjek nyaralni. Más körülmények között Vancouverbe mennék de Kanadában már 2x jártam.(Toronto, Halifax) tartok attól hogy nem lenne újdonság már. Ezzel szemben Kuala Lumpurban még soha nem jártam.

Szerintetek?



2017. dec. 14. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Én Kanadába. Vancouver tök más, mint Toronto, Vancouver az egyik legszebb város a világon. Kuala Lumpurban dög meleg van nyáron és roppant zsúfolt hely.
2017. dec. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit akarsz KL-ban, nincs ott semmi, a kozelben a Batu cave sem eri meg. En voltam ott de annyira erdektelen hogy azonnal huztam is at Melakaba. Menj akkor inkabb Szingapurba, azt sokan dicserik.
2017. dec. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
No és miért kizárólag ez a kettő jöhet szóba? Minden máshol jártál már a világban? Én ezeknél izgalmasabb helyet is el tudnék képzelni, de ha csupán ez a két lehetőség van, én Vancouverbe mennék, de csak mert ott lakik a tesóm...
2017. dec. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én Vancouverbe mennék. De ha már többször jártam volna Kanadában (ha nem is pont itt) akkor valószínűleg és is inkább másik országba mennék.

Egyébként menj jövőre KL-ba, aztán következő évben meg Vancouverbe. :)

2017. dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vélemyeket ;)


3#: Azért ez a kettő, mert jelenleg ez a két város vonz a legjobban. Nem vagyunk egyformák neked lehet hogy van sokkal érdekesebb hely a Földön nekem ezek az aduászok.

2017. dec. 14. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Kualába. Igaz már jártam ott. Egészen már kultúra, s jó meleg van.
2017. dec. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Októbertől áprilisig KL, utána Vancouver.
2017. dec. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
KL-ben már jártam, igaz hogy csak egy órára, és ki sem szálltunk a repülőből, mert csak tankolni szálltunk le, de annyi nekem elég is volt. Marad tehát akkor Vancouver, igaz már az is tömve van vágott szeművel, no meg indiaival.
2017. dec. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!