Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova lehetne menni síelni egy...

Hova lehetne menni síelni egy fiatal párnak?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam jó téli program lenne 1 - 2 éjszaka egy szállodában vagy panzióban valami olyan helyen ahol tudnak nekünk segíteni hogy megtanuljunk síelni és ez egy olyam városban ahol van sok más lehetőség szórakozni nézelődni , szeretnék kikapcsolódni a szerelmemmel igazából nemtudom hogy Magyarországon van e , vagy külföldön hova lenne érdemes de szívesen fogadok ötleteket

2018. jan. 5. 20:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék luxus kategóriát , viszonylag olcsóbban jólenne megúszni , bár még csak gondolkodom rajta
2018. jan. 5. 20:04
 2/5 anonim ***** válasza:
2018. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy-két nap alatt nem lehet megtanulni síelni. Általában kétszer egy hetes (6*2 óra) tanfolyamot érdemes elvégezni és sokat gyakorolni. Ráadásul a legtöbb síterepen hetes turnusok vannak, főleg az olcsóbb szállásokon. És már a foglalással is elkéstetek.

Itthon Mátraszentistvánon és Eplényben van nagyobb síközpont. Ott van oktatás is.

2018. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en os a matrat mondanam de szsrimtem eleg ha vesztek 2x1 orat, ugyis az a lenyeg hogy az oktato megmutassahogy kell, azt tovabb mar nem lehet tanitani, nektek kell gyakorolni, eloszor a konyebb palyan majd ha megy a nehezebeken
2018. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na ja, úszni is meg lehet tanulni két óra alatt... Mind a négy úszásnemben. Az oktató megmutatja, aztán csak fenn kell maradni :-)

A síelés éppen ilyen. Én végigcsináltam a síiskolát és látom hogyan síelnek az ilyen nagymenők, akik két órát szántak a technikájukra. Valahogy leevickélnek a pályán és menőnek érzik magukat.

2018. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!