Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Átmehetünk a határon? Ausztriá...

Átmehetünk a határon? Ausztriába mennénk 3an 17 évesek vagyunk Autóval átengednek?

Figyelt kérdés
2018. jan. 7. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel nincs határellenőrzés...
2018. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Engem mindig kivesznek a határon
2018. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ma reggel mikor indultam kb 10km-es kocsisor volt Hegyeshalomnál 2 óra várakozási idővel. Ha mindenkit kivennének még ma is ott állnék.


Minimális az esély, engem még sosem állítottak meg.

2018. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jogilag nem, mert ugye 18 éves kor alatt nem vezethetsz külföldön. De az már más kérdés, hogy ezt ellenőrzik-e.
2018. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minket egyszer régen hazafelé nem engedtek be ausztriába, mert a soför nem volt 18 éves. Ezért a cseheken keresztül kellett hazajönnünk...
2018. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem. Mostanában ellenőriznek, ezt nem kell annyira komolyan venni, megnézik a személyit, jó, te vagy, akkor mehetsz.

Ellenben külföldön csak 18 felett lehet vezetni, szóval ha a határőrnek olyan napja van vagy ellenőriznek a határon túl, akkor bizony jöhettek haza. Európában egyedül Magyarországon lehet 17 évesen jogosítványa az embernek, de pont emiatt nem vezethet 18 év alatt külföldön.

2018. jan. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!