Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Cserediáknak készülök. Valaki...

Cserediáknak készülök. Valaki valami tapasztalat/tipp? 15/l

Figyelt kérdés
Szóval jövőre mennék Amerikába és Amszterdamba cserediáknak (előbbi ősszel, utóbbi tavasszal). Nem voltam még hasonló programon de mindenképp szeretnék utazni es kommunikálni. Folyékonyan beszélek angolul, franciát tanulom jelenleg. Egyik út sem lenne hosszú. Max 2-3 hét. Valakinek van tapasztalata vagy tippje? Kicsit félek (idegen ország meg család) bevallom, meg szüleimet is meg kell győznöm.(itt is jól jönne kis segítség)

2018. jan. 8. 19:19
 1/3 anonim válasza:
75%

az én bátyám ment németországba 6 hétre és neki nagyon tetszett a család is kedves volt és egy szintén 15 éves lány ismerősöm is ment ő angliába és neki is tetszett.

mindenképpen jó élmény.

a szüleidnek már mondtad?

2018. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen anyukamnak emlitettem o jo otletnek tartja de apukam nem kedveli az idegen csalad miatt.
2018. jan. 8. 20:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Életre szóló élmény volt, pedig pont 2001 szeptemberében jártam New Yorkban cserediákként és hamarabb haza is hívtak szüleim. Ezzel együtt nagyon sokat adott a csereprogram és mindenkit arra buzdítok, hogy használja ki az ilyen lehetőségeket.
2018. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!