Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Angliába szeretnék költözni...

Angliába szeretnék költözni idén nyáron. Meguntam az itthon létet. Angolom alap szintű, de addig még fejlődök sokat. össze gyűjtöttem 2 millio forintot. Elég lenne ez egy ottani élet beinditásához? 32/f

Figyelt kérdés
szakmám van, de nagyon nem szeretnék benne dolgozni, mert ugyan jól megfizetnek itthon is, de én nagyon-nagyon unom :D
2018. jan. 14. 11:12
 1/7 A kérdező kommentje:
igényeim alacsonyak :D szerintetek mennyi pénzel lehetne , gondtalanul nekiindulni?
2018. jan. 14. 11:13
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi elég lesz.
2018. jan. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és még egy kérdés. Melyik várost ajánlanátok?? Voltam londonban kirándulni, ott pezseg az élet, de drága sajnos. a szállás havi szinten 400-500 fontra is rúg
2018. jan. 14. 11:26
 4/7 anonim válasza:
41%
Liverpool
2018. jan. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
A szállás minden nagyobb városban ennyibe fog kerülni. Londonban ha nem egy lyukba költözöl nem, hogy havonta de hetente is lehet £4-500. Egy szoba bérlés jó ha ki jön pl Bristolban 500 fontból rezsivel de nem lesz jó környéken. Viszont Bristolt nagyon tudom ajánlani. Rengeteg munka van, van reptere és szép élhető város. A szakmád pedig lehet élvezhető pl Angliában még akkor is ha Magyarországon nem adottak ehhez a feltételek. Én sem rajongtam a szakmámért Magyarországon mióta itt élek szeretem csinálni. Más világ. Sok sikert előre is.
2018. jan. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bőven elég a 2 millió, sokan ennek töredékéből kezdenek új életet kint.

London az meg felejtős, mert baromi drága. Akkor inkább valamelyik környező kisvárosa, ahonnan be tudsz járni dolgozni Londonba, ha kell.

2018. jan. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Bristolt ajánlották már többen, meg corbyt. Jólvan, annak örülök, h a pénz szerintetek is elég. A cimboráim, mind kevesebb pénzböl mentek, de hallani akartam külső véleményt is. Akkor már csak az angolomra kell rágyurnom. Egyébként itthon cnc esztergályos ként dolgozom, csak sajnos, sorozat gyártásba nem sok tapasztalatot tudtam szerezni az évek alatt.
2018. jan. 15. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!