Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Egyéb kérdések

A kérdés

Angliába szeretnék költözni idén nyáron. Meguntam az itthon létet. Angolom alap szintű, de addig még fejlődök sokat. össze gyűjtöttem 2 millio forintot. Elég lenne ez egy ottani élet beinditásához? 32/f

szakmám van, de nagyon nem szeretnék benne dolgozni, mert ugyan jól megfizetnek itthon is, de én nagyon-nagyon unom :D

tegnapelőtt 11:12  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
A kérdező kommentje:

igényeim alacsonyak :D szerintetek mennyi pénzel lehetne , gondtalanul nekiindulni?

# 1/7Időpont tegnapelőtt 11:13 Privát üzenet
Szerintem ennyi elég lesz.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont tegnapelőtt 11:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

és még egy kérdés. Melyik várost ajánlanátok?? Voltam londonban kirándulni, ott pezseg az élet, de drága sajnos. a szállás havi szinten 400-500 fontra is rúg

# 3/7Időpont tegnapelőtt 11:26 Privát üzenet
Liverpool

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont tegnapelőtt 11:59 Privát üzenet
A szállás minden nagyobb városban ennyibe fog kerülni. Londonban ha nem egy lyukba költözöl nem, hogy havonta de hetente is lehet £4-500. Egy szoba bérlés jó ha ki jön pl Bristolban 500 fontból rezsivel de nem lesz jó környéken. Viszont Bristolt nagyon tudom ajánlani. Rengeteg munka van, van reptere és szép élhető város. A szakmád pedig lehet élvezhető pl Angliában még akkor is ha Magyarországon nem adottak ehhez a feltételek. Én sem rajongtam a szakmámért Magyarországon mióta itt élek szeretem csinálni. Más világ. Sok sikert előre is.

A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont tegnapelőtt 13:05 Privát üzenet
Bőven elég a 2 millió, sokan ennek töredékéből kezdenek új életet kint.
London az meg felejtős, mert baromi drága. Akkor inkább valamelyik környező kisvárosa, ahonnan be tudsz járni dolgozni Londonba, ha kell.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont tegnap 10:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm. Bristolt ajánlották már többen, meg corbyt. Jólvan, annak örülök, h a pénz szerintetek is elég. A cimboráim, mind kevesebb pénzböl mentek, de hallani akartam külső véleményt is. Akkor már csak az angolomra kell rágyurnom. Egyébként itthon cnc esztergályos ként dolgozom, csak sajnos, sorozat gyártásba nem sok tapasztalatot tudtam szerezni az évek alatt.

# 7/7Időpont tegnap 10:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretném itthon elsajátítani a programozás alapjait. Milyen programmal/hogyan kezdjek neki?
Szeretnék oroszt tanulni itthon. Ötletek, tapasztalatok?
A need for speed most wanted (regi) elfutna directx nelkul? Az alap gepigenyek megvannak csak a gepemre itthon nem lehetett megoldani es telora nem talaltam directx 9. 0 exe..
Barátnőmmel áprilisba Tirolba megyünk és nem nagyon tudom mit csomagoljak be a ruhák meg ilyenek alap de mi szükséges még? Mert attól félek valamit itthon hagyok ami kéne!
Ha itthon versenyszinten sportolok pár évig, amíg be nem töltöm a 18-at, utána lehet ez kiindulási alap, hogy dolgozhassak külföldön? (Leginkább Észak-Amerika érdekelne. )
Fodrász szeretnek lenni most gimis vagyok utána kezdem az ok-j szakmát Aki fodrász? Vsgy annak tanul írja meg az alap "felszereléseket" hozza. Itthon szeretnek gyakorolni

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu