Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen lesz? Mit vigyék?

Milyen lesz? Mit vigyék?

Figyelt kérdés

Áprilisban (tudom hogy messze van még)megyünk ki Németországba,családokhoz.Egy hétig lennénk kint.Kb. 11-13 éves lány családjához megyek.Nem tudom mit vigyek ajándékba.Esetleg valaki tudna valamint „ajánlani"?És hogy miről lehetne beszélni?Lesznek programok.Pl

. Vadasparkba megyünk,várost nézünk.....stb.....Most vagyok 11 éves és pont akkor lesz a szülinapom mikor kint leszünk.esetleg valami ajándékra számitsak,?

(Bocsánat a fogalmazás ért?



2018. jan. 20. 14:50
 1/1 Gombos Zsolt(Jeti) válasza:
Biztos örülnének,ha itthoni sajátosságokat,"hungarikumokat" vinnél Nekik!Felnőtteknek pl pirospaprikát,kolbászt,erőspistát,pálinkát...A lánynak tipikus Magyar édességet,csokit.Rengeteg ilyen termék van,keress rá...Szüleiddel is egyeztess,biztos segítenek Neked!Biztos leszenek programok,szerintem készülnek Rátok!Beszélhettek bátmiről,nekik is lehetnek kérdéseik,Te is kérdezz nyugodtan!A születésnapodat vagy tudják,vagy nem,ne számíts rá,annál nagyobb lesz a meglepetés ha mégis adnak valamit!
2018. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!