Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Szerintetek mennyi pénzt...

Szerintetek mennyi pénzt vigyek magammal, Balatonfüredre? 4 napra megyünk szállás ingyenes+van hozzá még napi 1 étkezés (ebéd) ami megint ingyen lesz.

Figyelt kérdés
2015. júl. 20. 22:56
 1/4 anonim válasza:
0%
15 ezret kb. Nem muszáj elköltened, de jó, ha van nálad annyi.
2015. júl. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

15e 4 napra a balaton parton ??? XD Azigen. :D


Minimum duplázd meg, a csinálni is szeretnél valamit, na meg nem csak ebédet enni. 30-40 körül.

2015. júl. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én egy hétre vittem 20k-t, és bőven eléldegéltem belőle. Nem kell minden nap több ezer forintot elkölteni feleslegesen. Így is tudtam venni kaját meg piát meg egyebeket. Volt, hogy egy nap csak kajára költöttem, mert nem volt szükségem másra. Persze nyilván ha minden nap a legdrágább helyekre megy az ember, akkor nem elég ennyi pénz. Attól is függ, hogy kinek hogy telik rá.
2015. júl. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Teljes mértékben az igényeidtől függ. De minimum 30 ezer legyen nálad. Bármi közbejöhet.
2015. aug. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!