Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mekkora és milyen táskát...

Mekkora és milyen táskát használtok utazáshoz?

Figyelt kérdés
Nem bőröndre gondolok, hanem városnézéshez, kisebb túrákhoz használt táskára!

2018. jan. 25. 02:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Altalaban a laptoptaskam. Meg nem mondom hany literes, de 17-es laposnak valo, altalaban gond nelkul elferek benne.
2018. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kisebb eastpak hátizsák.
2018. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi egy nagyon jó túra hátizsákot vettünk, és ezt használjuk. De van kisebb túra hátizsákunk is. Melyiket visszük sokmindentöl függ, ha gyerekekkel megyünk vagy egésznapos elemószia benne van, vagy útközben eszünk...
2018. jan. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kirándulás:

- 1-2 óráshoz - semmit

- hosszabbhoz - normál méretű hátizsákot

Városnézéshez:

- keresztben is hordható válltáska vagy csak simán belepakolok a párom hátizsákjába :D

2018. jan. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Nekem is van laptop hátizsákom, de túl nagynak és melegnek érezném , ezért azt nem szeretném vinni :(

Ezeket a táskákat néztem ki:

[link]


[link]


[link]


Nem igazán tudom felmérni, hogy mennyire lehet elég egy ekkora táska.

Ismeritek esetleg valamelyiket? Mennyire tartósak?

2018. jan. 25. 14:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Az 1. elég picinek tűnik. Ahogy látod a képeken, nem sok mindent lehet bele tenni. Ital, kaja, egy két apróság fér bele.

A 2-3. olyan iskolatáska féle. Legalábbis mi ilyesmit hordtunk. Ebbe több fér. Pl. egy váltás póló, pulóver is belefér.

De érdemes élőben megnézni, felpróbálni.

2018. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!