Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egyik kedves barátom arab...

Egyik kedves barátom arab állampolgár, hogy tudna Magyarországra jönni utánam?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

van egy kedves arab barátom, aki 32 éves és jelenleg Törökországban él. Én hazajöttem Magyarországra, hogyan lehetne megoldani, hogy legálisan betudjon jönni a barátom utánam Magyarországra?


Köszönöm előre is a segítségeteket!



2018. febr. 3. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjen a törökországi magyar nagykövetségen, ahol meg tudják adni neki a megfelelő tájékoztatást, hogy hol kell kezdenie. Az állampolgárságától függ, hogy milyen beutazási papírok kellenek, meg hogy aztán hogyan tud tartózkodási / munkavállalási / letelepedési papírokat kérni.


Te is bemehetsz itthon a bevándorlási hivatalba érdeklődni, de szerintem max csak nagy vonalakban tudják neked elmondani.

2018. febr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
És ez szerinted érdekli a hatóságokat hogy neked hány éve jó barátod és hogy mit csinált? Az arab országok lakói vízumkötelesek, még ha turisták is. És ez teljesen jól van így.
2018. febr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2018. febr. 4. 02:05
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Egyes, te aztán igazán jó emberismerő lehetsz, ha egy négysoros kérdésből rögtön le is szűrted, ki való ide és ki nem. Gratulálok. Szemellenzős paraszt, az ilyenek miatt tart ott az orszàg, ahol.

Legalább pár kebabossal haverkodj össze, hogy kocsit több infód legyen e kérdéskörben.


Kerdezo, itt megtalálod, mik a szabályok:


[link]

2018. febr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

küldhetsz neki mrghívólevelet, amivel könnyebben megkapja a vízumot, csak azzal neked is lesznek kötelességeid vele szemben, pl. szállás biztosítása


amennyiben ez nem probléma, szerintem így a legkönnyebb, de azért nézz utána

2018. febr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz könnyű, nagyon szigorúak a szabályok. Számít, hogy milyen állampolgár, függetlenül attól, hogy hol él. A bevándorlási hivatalban érdeklődj.
2018. febr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Arab állampolgár az mi? :D. De egyébként ne nagyon számítson vízumra, a származása miatt élből rányomják az elutasítást.
2018. febr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok a pár rasszista hangvételű hozzászóláshoz! No comment... :(
2018. febr. 4. 15:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy rám is értetted-e (utolso vagyok), de én nem annak szantam (muszlimkent eleg nehezen lehetnek rasszista arabok felé :D), én csak a tapasztalataim alapján írtam ezt neked. Manapság, ha mindene megvan, akkor sem fogják megadni neki, és ezt meg kedvesen a szemedbe is fogják mondani (mármint hogy azért, mert arab, mert muszlim, mert stb.).
2018. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értelek, köszi! Akkor ez veszett fejsze nyele!
2018. febr. 4. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!