Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazómajom vélemények?

Lin71 kérdése:

Utazómajom vélemények?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek az Utazómajomról? Aki kipróbálta, mi a véleménye róla?


Van mostmár olyan, hogy egyben le tudod foglalni az utat, szállással repjeggyel, volt aki ténylegesen is utazott vele?


Tudom van már ilyen kérdés, olyan válaszokkal, hogy kamu és pénzt szednek, kattintás után kapják a jutit ésatöbbi, de azokra vagyok kíváncsi, akik tényleg kipróbálták, tényleg lehet ezzel utazni?


Nyomik kíméljenek, előre is köszi a válaszokat! :)



2018. febr. 13. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
nyomi az aki ilyen balfax kerdest ir ki egy nyomirol
2018. febr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Az utazomajommal soha nem utazol sehova. Az csak atiranyit, es ott magadnak kozvetlen a forrastol foglalsz.
2018. febr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

Az Utazómajom nem egy utazási iroda!

Átirányít a szállások és a repjegyek oldalára és te önállóan azt foglalsz magadnak, amit akarsz.

Ő csak kikeresi a kedvező ajánlatokat.

2018. febr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Ahogyan én tudom, az az oldal tényleg keményen megsarcolja azokat, akik egy egyszerű netes keresésre is képtelenek.

Ha jól értettem a kérdésedet, te is ebbe a kategóriába tartozol, nyomi.

2018. febr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
48%
Érdekes, hogy eddig olyan nem írt választ, aki foglalt magának utat az Utazómajmon keresztül. De azért nyilván nem az a "nyomi", aki ennek ellenére is válaszol. :D
2019. ápr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!