Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet Los Angelesbe...

Hogyan lehet Los Angelesbe költözni?

Figyelt kérdés

Honnan lehet szerezni zöld kártyát??

Barátnőmmel terveztük ,hogy kiköltözünk még idén nyáron aztán most kiderült hogy nem is olyan egyszerű ez az egész mint ahogy elképzeltük ,hogy kirepülünk veszünk egy házat és kész ott élünk. Most ez igaz hogy nem költözhet csak úgy ki bárki? Kell vízum , zöldkártya stb. Ezeket hogy szerezhetem be? Még azt olvastam hogy úgy lehet kijutni hogy munkát kell vállalni valami hiányszakmába.(nincsen semmilyen szakmám mert 2 éve ott hagytam a sulit) Munkavállalás nélkül is van esély?



2018. márc. 7. 14:08
1 2 3
 1/28 D. Brasco ***** válasza:
89%

Azert ennyire tudatlannak lenni egy olyan hellyel kapcsolatban ahova menni /letelepedni/élni szeretnél.........hát nem mondom!

Egyebkent csak ezen az oldalon 10csilliárd ilyen "hogyan költözzek az usa-ba" kerdes van már A-tól Z-ig megvalaszolva.........ha te még igy sem tudtad összegyűjteni azt a pár alapvető informaciót akkor szerintem te a lakás ajtón kívűlre se nagyon menj...nem hogy a tengeren túlra.......

2018. márc. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
ESTA-val kimentek, házat venni nem tudtok de a híd alatt mindig van hely, csak egy pár hasonszőrű barbilányt kell megagyalni.
2018. márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Igen, így van, ahogy leírod. Vízumot/zöldkártyát akkor adnak, ha meg tudod indokolni, hogy miért kell. A "csak mert ott akarok élni" nem indok, van így is elég bevándorlójuk.
2018. márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%

"kirepülünk veszünk egy házat és kész"

"nincsen semmilyen szakmám mert 2 éve ott hagytam a sulit"


Gondolom, hogy van erre a célra, félretett pár-százmillió Ft-nyi dollárod?!!

2018. márc. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Orulj neki hogy most tudtad meg, nem lehet "csak ugy" kikoltozni. Rosszabb lett volna ezt bevandorlasi tiszttol megtudni, aki vissza zavart volna. Nagyon kellemetlen,ha valakit nem engednek be az orszagba. Lattam mar tobb olyan esetet.
2018. márc. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
42%
Ha egy sulit nem bírtál elvégezni akkor mégis miként akarnál kint boldogulni áruld már el.
2018. márc. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Hát de mégis miért nem lehet kiköltözni??Mégis hány ember él ott aki nem odavalósi ... Valaki segítsen már aki ért hozzá! Nyárig el szeretném intézni...
2018. márc. 8. 15:51
 8/28 A kérdező kommentje:
Pénzem megvan rá igen, nyilván nem tervezném ha nem lenne(tök logikus).És nem bevándorló akarok ott lenni vagy csöves aki a híd alatt fog lakni.Légyszi ne fárasszatok!Várom az értelmes kommenteket!
2018. márc. 8. 15:56
 9/28 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy.
2018. márc. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 D. Brasco ***** válasza:
76%
Itt csaknte farasztasz minket....lehet hogy pénzed van(már ha van,mondani sok mindent lehet)de eszed az tuti nincs......
2018. márc. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!