Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet Los Angelesbe...

Hogyan lehet Los Angelesbe költözni?

Figyelt kérdés

Honnan lehet szerezni zöld kártyát??

Barátnőmmel terveztük ,hogy kiköltözünk még idén nyáron aztán most kiderült hogy nem is olyan egyszerű ez az egész mint ahogy elképzeltük ,hogy kirepülünk veszünk egy házat és kész ott élünk. Most ez igaz hogy nem költözhet csak úgy ki bárki? Kell vízum , zöldkártya stb. Ezeket hogy szerezhetem be? Még azt olvastam hogy úgy lehet kijutni hogy munkát kell vállalni valami hiányszakmába.(nincsen semmilyen szakmám mert 2 éve ott hagytam a sulit) Munkavállalás nélkül is van esély?



2018. márc. 7. 14:08
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
34%

"nincsen semmilyen szakmám mert 2 éve ott hagytam a sulit"

"Pénzem megvan rá igen, nyilván nem tervezném ha nem lenne(tök logikus)"


Ha ezeknek a fényében megkérdezném, hogy az angolod és az USA angolod is perfekt???!

Gondolom, hogy arra is ezt válaszolnád:


"nyilván nem tervezném ha nem lenne(tök logikus)"

2018. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
78%

Tetszik, nem tetszik el kell felejtened. Ahogy írtam itthon egy sulit nem tudtál elvégezni, így baromira lecsökkentetted az esélyeidet.

Még házasság maradhatna neked, de azt már szigorúan ellenőrzik. Ha meg kiderül magyar vagy, akkor meg egyből keményebben ellenőrzik, mivel elég sok illegális magyart kapnak már el. SzékelyVegánra is nem rég kimentek a hatóságok (róla tud azóta valaki valamit mi lett velük?), mivel ő is meg a párja is illegálisan volt kint.

Illegális létet neked meg el kell felejtened. Besértődhetsz, de, ha itthon nem tudtál elvégezni egy sulit, a kinti illegális lét számodra esélytelen, mert sokkal keményebb. Él kint ismerősöm illegálisan, átlagban napi 12 órázik, szabadnapja alig van, mert, ha lemond egy melót akkor kiesik a rendszerből és nem nagyon szólnak neki többet.

Tucatnyi ország van az EU-n belül, azok közül válogass inkább.

2018. márc. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
76%
Kamu. Akinek annyi pénze van, hogy odakint házat vesz, abból a pénzből itthon élete végéig játszhatja a Csekonics báró törvényes örökösét.
2018. márc. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 ketre válasza:
38%

Na jó!! Hát most nagyon ideges lettem ,nem káromkodok mert bannolnak az oldalról!

MI AZ HOGY NEM LEHET KI KÖLTÖZNI AMERIKÁBA? 4 Éve arra gyűjtöm a pénzemet hogy Manhattanbe költözhessek a feleségemmel akinek megígértem ,hogy kiköltözünk , körülbelül 1 év múlva meg is lenne rá a pénzem és most kiderül hogy ki se lehet költözni ??? Ne nevettessetek már mi az hogy nem költözhet mindenki oda ahova akar??Ez nem létezik, most rohadt ideges vagyok bocsánat, és együtt érzek a kérdés írójával ,de én ezt nem hiszem el hogy nincs rá megoldás ez lehetetlen régi álmom hogy oda költözhessek és ezt nem vehetik el! Írtam Privátot!

2018. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
80%
Senki nem mondta azt hogy nem lehet. De 8 általánossal nagy röhögések közepette fognak visszaterelni az első Európába tartó repülőre a bevándorlásiak.
2018. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
94%
2018. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan szakmád, ami kint keresett, akkor ki tudtok költözni ketre. Kint meg a ház vásárlást felejtsd el, marhadrágák, legtöbben csak bérelnek a házat, a gazdagok hobbija csak a saját ház.
2018. márc. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
82%

17:15

" Ne nevettessetek már mi az hogy nem költözhet mindenki oda ahova akar??"


Úgy látom, hogy fog még egy-két IGEN NAGY meglepetés érni az életben...

2018. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!