Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen az élete egy idegenveze...

Milyen az élete egy idegenvezetőnek?

Figyelt kérdés

Telepített idegenvezetőnek nehéz lenni,milyen feladatai vannak?

Ha 4 nyelven fogok beszélni azzal el fogok tudni helyezkedni?( angol közép vagy felsőfok,spanyol felsőfok, orosz, görög középfok)

Mennyit keres?

Miben kell nagyon jónak lennie?

Nehéz munka?

Külföldre hogy lehet menni?

Görögországban élhetek és fogadhatok csoportokat?


Minden érdekel mert szerintem ez szeretnék lenni és egy kis képet szeretnék tudni erről a szakmáról!


Válaszokat köszönöm!

14L



2018. márc. 28. 20:10
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Ha telepített idegenvezető vagy, akkor a szezonra (kb 6 hónap) alklmaz az adott utalási iroda. Ez egy elég nehéz állás, mivel az összes vendég hozzád szalad majd a problémájáival. 24 órán át dolgozol a hét minden napján, van, hogy az éjszaka közepén hív fel az egyik utas, hogy prblémája van. Mindenképpen emberközpontúnak kell lenni, és jó kommunikációs, illetve problémamegoldó készséggel kell rendelkezni. Minél több nyelven bezsélsz, annál jobban tudsz érénesülni, annál könnyebben tudsz munkát.


Remélem tudtam segíteni. Én is idegenvezetőnek tanulok, szóval ha valamilyen kérdésed van, akkor nyugodtan kérdezz még, megpróbálok válaszolni :)

2018. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!