Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kisvárosban élek és meguntam...

Kisvárosban élek és meguntam nagyon sokszor filóztam azon, hogy el akarok menni de mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

17/F

Nem értek sok mindenhez,foci meg terembe járáshoz ennyihez értek, nem vagyok aza jó tanuló sem, de nagyon meguntam itt a városomba, már mindenki megy el én még itt vagyok..



2018. ápr. 9. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Márpedig ahhoz elsősorban vagy tanulni kell egy olyan szakmát, amit magad is szeretsz, ráadásul hiányszakma ott, ahová legszívesebben mennél. Nem bántásból mondom, de jól focizó gyúrós gyerek van minden faluban és városban elég, tehát kell valami, amiben kiemelkedő vagy - vagy majd az leszel!


17 évesen igazából előtted az élet. De a tanulást, azt soha ne und meg, mert szaktudás nélkül elveszel. Hacsak nincs egy zseniális ötleted, de vállalkozási ismeretekre akkor is szükséged lesz.

2018. ápr. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ZoltanAnglia ***** válasza:
Mit jelent az, hogy terembe jarsz? Osztalyterembe?
2018. ápr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!