Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova menjünk nászútra?

Hova menjünk nászútra?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ötleteket szeretnék nászútra. Novemberbe vagy januárba mennénk. Olyan helyre szeretnénk ahol meleg van. Thaiföldön, Canucunon gondolkodtunk. De ha valaki tudd jobbat ne tartsa magába. Köszönöm.



2018. ápr. 11. 18:43
1 2
 1/12 D. Brasco ***** válasza:
4%
Járda szigetek
2018. ápr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
ez hihettelen, mi mondjuk meg hogy ti hovaenjetek? nagy a sotetseg eben az orszagban
2018. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Thaiföldre minden évben megyek. Mindig november-februárba megyünk mert akkor van főszezon, nagy meleg, és szárazság. Nászútnak is tökéletes.
2018. ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló ötleteket kértem. És ha ekkora paraszt vagy és nem tudsz rendes választ adni minek írsz.. Nem normálisak az emberek.Az első válaszolóval együtt..
2018. ápr. 12. 04:29
 5/12 D. Brasco ***** válasza:
4%
Az a lényeg hogy a kérdésed normális........
2018. ápr. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
A kérdés, hogy mit szeretnétek, mi érdekel, hogy képzelitek el az utat. Valakinek egy kirgizisztáni lovastúra az álom, más meg főleg egy tengerparti, a valóságtól elzárt all-inclusive-ot preferál. Pár részletet mondj és tudok javasolni, elég tapasztalt utazó vagyok.
2018. ápr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Mi Maldív szigeten voltunk a Fhiliteyo szigeten.

Nekünk a fö szempont a kikapcsolódás volt. Nyugalom és semmit tevés. Elég sokat dolgozunk, állandóan megyünk, és szerettünk volna semmit nem csinálni.

Habár a semmit nem csinálás 3 könyv kiolvasása volt, és napi 3-4 órát simán a vízben voltunk mert a tenger alatti világ lenyügözö. Ès még így is voltunk egy helyi szigetet megnézni, és a férjem elment egyszer horgászni.

Mi leginkább élveztük egymás társaságát, de így megismerkedtünk több emberrel, és sokzsor a bárban vagy akár vacsoránál össze ültünk másokkal...

2018. ápr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
Miér, a te kérdésed mennyivel értelmesebb? Semennyivel. MI döntsük el, TI hová menjetek nászútra... oké.
2018. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem hogy ti döntsétek el,hanem ötleteket kértem . De sok idióta ember van.
2018. ápr. 12. 15:13
 10/12 D. Brasco ***** válasza:
5%
Veled az élen....mert láthatóan még most sem érted.....de mindegy.........
2018. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!