Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Esta error. Tudnátok segíteni?

Esta error. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
amikor töltöm ki az estahoz szükséges dolgokat nem tudok tovább jutni a kérelmező adatainál mert az utca névhez azt írja,hogy érvénytelen utcanév. Már szinte minden lehetséges módon megpróbáltam beírni,de nem fogadja el. Valaki valami tipp mi lehet a baj? Ti hogyan írtátok be?
2018. ápr. 24. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ékezetek nélkül.
2018. ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, az amerikaiak nem bírják az ékezeteket. Erre figyelj a repülőjegy lefoglalásánál is, mert ha mondjuk "Kovács János" névre foglalod, és nekik "Kovcs Jnos" jelenik meg a képernyőn, akkor nem fognak beengedni azzal, hogy más a név az útleveledben, mint amire a repülőjegyet foglaltad.
2018. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ékezetek nélkül írd!!! Mint minden mást!
2018. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem írtam sehova sem ékezetet,meg az utcanevben sincs ekezet.
2018. ápr. 30. 22:59
 5/7 anonim válasza:
Nálam ugyanez volt a probléma. Váltottam angol nyelvre és rendületlenül nyomogattam a next gombot, aztán egyszercsak megjelent egy bepipálandó dobozka, amivel igazolhattam, hogy a cím helyes. így elfogadta.
2018. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Megpróbálom ezeket,hátha jó lesz most már
2018. jún. 7. 08:12
 7/7 Shandhor válasza:

Engem is megszivatott a rendszer, főleg hogy a reptéren küzdöttem vele mobiról majd laptoppal, mert a címet sehogyse fogadta el. Az ottani személyzet sem tudott segíteni.

Az volt a baj, hogy állandóan változtattam a címem. Azt hittem az ékezettel van baja (először azzal volt) de a további esetekben csak azzal hogy nem nyomkodtam kitartóan a nexet, hanem módosítottem a .-ot emeletet satöbbi (a végén már Apple str-t írtam be azt se fogadta el).


Nekem az volt a konklúzióm, hogy kitartóan kell nyomogatni a nexet ÉS NEM MÓDOSÍTANI SEMMIT. Szerintem ez ez kvázi teszt (hogy nem kamu címekkel próbálkozol). Ha biztos vagy a címben és kiállsz mellette akkor továbbenged.


Borzasztóan dühítő volt.

2018. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!