Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mik azok az error fare repülőj...

Mik azok az error fare repülőjegyek?

Figyelt kérdés

2016. máj. 16. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül félreárazott jegyek Magyarul hibák a légitársaság vagy a jegyeladó cég rendszerében. Pl. lehagynak két számjegyet és a 865 dolláros jegyből, 8 dolláros lesz. Legalábbis én ezt olvastam róluk minap:)
2016. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan. A leggyakoribb ok devizaváltásból adódik, minden idők talán legőrültebb error fare-je egy norvég site-on jött elő például.
2016. máj. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első, és ilyenkor rendesen a félreárazott áron lehet megvenni a jegyet? Nem követeli a légitársaság a rendes árát a jegynek?
2016. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na, közben meg is találtam magamnak a választ :-) Ide is írom:


"Az így kiállított jegyeket, vagyis amit a rendszer kínál, és azt sikerült lefoglalni, a légitársaságok már nem vonhatják vissza, ennyiért kell elszállítaniuk az utasokat a kiszemelt célállomásra (ez olyan, mint az üzletben, annyiért kell eladni a terméket, amennyi ki van írva az árcímkére)."

2016. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ez messze nem ilyen egyszerű, kétségtelenül az USA Közlekedési Minisztériumának (DOT) van ilyen rendelkezése de ha nem az USÁ-ba repülsz akkor coki pl. volt egy Német-Malajzia trükk British Airways-zel múlt évben, a BA közölte hogy fenét: [link]
2016. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

4-es ez nem igaz! Én is foglaltak error fare jegyet és ki is fizettem. 1-2óra múlva jött az e-mail,hogy nem hagyták jóvá a foglalásom és a kártyámra is visszakerült a pénz. (vagyis 1-2óra alatt csak be volt fagyasztva az az összeg)

Tehát a légitársaság simán azt mondhatja,hogy ez nem jó neki!

2016. jún. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jól van na, én csak idéztem egy talált cikkből... Nem kell azért kiabálni velem... :-)

(4-es)

2016. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!