Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Most akkor felkell...

Mit tegyek? Most akkor felkell adnom az álmomat?

Figyelt kérdés

Imádom Németországot. Már nagyon régóta az az álmom, hogy odaköltözök és ott fogok élni. Nem csak azért mert ott jobban keresnék, hanem azért mert gyönyörű ország. Nekem az az álomországom. A nyelv is nagyon tetszik. Szóval kb. 4-5 év múlva költözhetnék. Esetleg még Ausztrián is gondolkozok mert az is nagyon tetszik. Szorgalmasan tanulom a nyelvet is.

De nagyon félek, hogy ebből nem lesz semmi, mivel oda mennek a migránsok. 5 év múlva az egész országot megszállják. És akkor tök fölöslegesen tanultam a nyelvet is, meg lekell mondanom a nagy álmomról, hogy ott élek :(

A hírekben is csak erről beszélnek. Komolyan gyerekkorom óta ez volt az álmom, most pedig kiderül, hogy nem lesz belőle semmi a hülye migránsok miatt!!


Mit tanácsoltok? Abbahagyjam a német nyelv tanulását? Igen tudom, hogy hasznos lehet máshol is, de én nem akarok úgy megtanulni, hogy nem élhetek ott vagy Ausztriában.

Országok közül még Hollandia tetszik, de ott meg a nyelv nem tetszik.

Régen franciaországot szerettem, de már nem annyira vonz. Esetleg még Olaszország, de nem vagyok benne biztos :(

De akárhova költözöm, mindig az fog eszembe jutni, hogy ha nem lenne rossz a helyzet németben vagy Ausztriában akkor most élhetnék ott is.

Szóval ezek közül az országok közül egyik sem vonz annyira.


Normális válaszokat kérek! Ne olyanokat, hogy "akkor költözz Németországba, maximum majd fejbelőnek"



2018. máj. 6. 11:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem jo a hozzaallasod. Ha a nemetek befogadjak es tamogatjak a migransokat, akkor neked is ugy kell hozzaallnod, hogy ezek segitsegre szorulo emberek. Ha igy allsz hozza, akkor maris maskepp fest a helyzet :) Kepzeld el kimennel nemetorszagban es latnak rajtad hogy milyen rasszista vagy, 1 honap utan elbocsatananak.
2018. máj. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Igazad van!
2018. máj. 6. 12:05
 3/33 anonim ***** válasza:
Igen, add fel.
2018. máj. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
56%

HOL vannak migránsok?!


Elmondod? :D Szánalmas vagy, hogy a propagandát eszed és szívod magadba, de gondolkodni nem tudsz.

2018. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és azt elárulom, hogyha odaköltözöl meló miatt, TE is migráns leszel :)
2018. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy normális válaszokat szeretnék, de mindegy! A hírekben mindig hallani róluk, hogy beengedik a migránsokat Németországba és a rokonaink akik ott éltek 2-3 évig ők is mondták, hogy tele voltak az utcák velük.

Igen tudom, hogy ott én is migráns lennék, de én a migráns szót azokra értettem akik az Arab meg Iszlám országokból jöttek.


Meg a hírekben még az is volt, hogy beiratják őket az iskolákba és egy német kislányt állandóan piszkáltak azért, mert nincs rajta kendő, ezért át kellett iratni egy másik suliba.

Igen, tudom, hogy a híreknek nem kell mindent elhinni, de mért mondanának ilyeneket a hírekben, ha nem lenne igaz??

2018. máj. 6. 12:34
 7/33 anonim ***** válasza:
29%
Igen, várhatóan igen szép túlsúlyban lesznek idővel az iszlám vallásúak, amilyen nyúltempóban szaporodnak, lesz ebből itt még vallásháború és nem a kereszténység/fehér emberek álnak majd jó eséllyel nyerésre. Németországba biztos nem mennék a helyedben, akkor már inkább Svájccal próbálkozz, bár ez a hülye “minden söpredéket beengedünk, mert annyira jó segíteni azokon, akik meg sem érdemlik és majd hátbaszúrnak minket” elv minden nyugat-európai országban megvan.
2018. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó válaszát!

Svájcba is gondolkodom, de úgy hallottam, hogy ott teljesen máshogy beszélik a németet mint németbe vagy Ausztriába.

2018. máj. 6. 13:59
 9/33 anonim ***** válasza:
91%
Nalunk 3,5 millio van, de meg igy sem latni az utcakon egyet sem. A teve kikapcsolasat javasolnam.
2018. máj. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó :)

Igazad van! Majd akkor ítélkezzek amikor élőben a saját szememmel látom őket. Addig meg nem kell mindenkinek mindent elhinnem.

2018. máj. 6. 14:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!