Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mit tegyek ahhoz,...

Szerintetek mit tegyek ahhoz, hogy elérjem az álmomat?

Figyelt kérdés
Munkahelyről van szó, 15 éves vagyok jelenleg 9.-es gimnazista, 3-4-es tanuló vagyok. Soha nem voltam az-az okos fajta, szorgalmam megvolt, de matekhoz nem csak szorgalom kell stb...mióta az eszemet tudom, katona szeretnék lenni a honvédségben belül. Már 2 éve olvasgatok információkat a Honvédségről, és nagyon érdekel a téma. Ám vannak problémák is nálam ezzel kapcsolatba, például szemüveges vagyok, és egy nyáron nőttem 19cm-ert és a jobb bordáim közül az egyik nem tudja felvenni a mozgást és az lejjebb maradt, nem vészes a doki szerint, de sportolnom kell és azt mondta jó lesz. Ha már sportolás, súlyt emelek, és néha-néha úszni járok, nyáron el szoktam menni futni esténként. Szemüveges vagyok mióta megszülettem, koraszülött voltam és ezért -1,75-ös a jobb a bal pedig -2es sajnos. 12 éves koromban vették észre,hogy rossz a szemem, amikor elsőnek felvettem a szemüveget más világban éreztem magam de ez most mindegy is :) . Hogyan zajlik le egy ilyen felvételi? Mit ajánlotok , hogy 18 éves koromig kinőjek ebből a szemüveges, gerincferdüléses problémámból? Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)

2018. febr. 23. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát az utóbbi problémádra a sportolás a válasz a doki szerintem szóval azt.


Szemre pedig lézeres szemműtétet mondhatom maximum, de mivel nem vagyok orvos, fogalmam sincs, hogy az megoldja-e egy születéstől rossz szemet. Tényleg fogalmam sincs, szóval nézz utána.

2018. febr. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
megoldja-e a*
2018. febr. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen!
2018. febr. 24. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!